Ostrava bude mít letecké spojení do španělské Malagy


0 0 votes
Hodnocení článku

Od jara 2024 bude mít ostravské letiště v nabídce další destinaci. Letecká společnost Ryanair nabídne novou pravidelnou linku do španělské Malagy. Cestující budou moci spoj využít 2x týdně, každé pondělí a čtvrtek. V současné době letecká společnost Ryanair provozuje z ostravského letiště Leoše Janáčka pravidelnou linku na letiště Stansted v Londýně. Díky zvýšené poptávce bude dvoutýdenní frekvence od konce března 2024 navýšena na 3 rotace týdně. „Rok 2024 bude pro ostravské letiště velmi významný – čeká nás výrazné rozšíření provozu. Rostoucí poptávka po létání, která se projevila již v tomto roce, se díky dobré spolupráci s leteckou společností Ryanair promítne do provozu již začátkem příštího roku. Krom navýšení počtu rotací na lince do Londýna bude nově Ryanair nabízet také letenky na pravidelné lince do Malagy,“ uvedl Jaromír Radkovský, generální ředitel Letiště Ostrava, a.s.

„Jsme velmi rádi, že můžeme potvrdit rozšíření nabídky společnosti Ryanair na našem letišti. Linka do Londýna, kterou Ryanair z Ostravy provozuje již 11 let, má velmi dobrou obsazenost a věříme, že naši cestující s velkou radostí přivítají i toto nové spojení do Malagy. Jižní část Španělska je velmi populární a vyhledávanou oblastí nejen pro dovolené, ale také pro prodloužené víkendy. Zkombinovat se tak dá pobyt u moře s návštěvou historických památek. Spojení s Malagou je výbornou volbou, jedná se o celoroční destinaci, kde i v zimě je stabilní teplé počasí,“ dodal Ondřej Musil, manažer útvaru pasažérská přeprava.

Letenky jsou v prodeji na webových stránkách dopravce www.ryanair.com

„Je skvělé, že ostravské letiště nabízí cestujícím nové možnosti. Po nové lince do Černé Hory je tu další novinka, lety z Ostravy do Malagy budou určitě hojně využívané. Rozvoj letiště má pozitivní dopad i na rozvoj celého regionu. Snažíme se k nám nalákat investory a developery ze všech koutů světa, letiště s rozvinutou nákladní dopravou a pravidelnými linkami jsou jedním z našich trumfů v rukávu,“ uzavřel hejtman Moravskoslezského kraje Jan Krkoška.

 

Zdroj a foto:

Letiště Ostrava, a.s.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,06348 s | počet dotazů: 214 | paměť: 20384 KB. | 19.07.2024 - 00:23:13