Den otevřených dveří Technických služeb města Liberce


Technické služby města Liberce a.s. zvou všechny na Den otevřených dveří, který se koná v areálu společnosti v ulici Erbenova 376/2 dne 3. října 2015 v době od 10.00 do 14.00 hodin. K vidění bude mechanizace, kterou TSML a.s. dennodenně používají ke své práci a na které se budete moci nechat vyfotografovat profesionálním fotografem.

V průběhu celého dne je zajištěn doprovodný program, jako např.: soutěže pro děti, skákací hrad, kolotoč, malování na obličej, občerstvení a hudební vystoupení ZUŠ Jabloňová. Každý účastník akce obdrží drobný dárek a vstupenku, která bude slosovatelná a 9 výherců se ještě ten den může proletět vyhlídkovým letem okolo Ještědu a areálu TSML a.s. Vstupné na Den otevřených dveří je zdarma! Dopravní spojení  tramvají č. 2 a 3 na zastávku Dolní Hanychov.

Technické služby města Liberce a.s.zajišťují správu a údržbu městských komunikací, dopravního značení, údržbu městské zeleně a správu parkovacích ploch. V zimním období provádí zimní údržbu komunikací. Více informací  na stránkách http://www.tsml.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,42679 s | počet dotazů: 186 | paměť: 20214 KB. | 18.04.2024 - 13:51:33