Závodní paliva: Racing Fuel 102+ a Racing Fuel Hi5 zahýbou s cenou a výkonem


gas pump 5925098 1920
1 1 vote
Hodnocení článku

Závodní svět motoristického sportu dostává nový impuls díky inovativním palivům. Nově se na trhu objevuje benzín s nevídaným oktanovým číslem a profesionální závodní palivo, které rychle získává svou pozici na vrcholných soutěžích.

Nedávno jsme byli svědky zlomové události na českém trhu s palivy – ve světě závodního motorismu se objevuje ještě zásadnější novinka, která nese jméno Racing Fuel 102+. Cena nového paliva je ale dvakrát dražší 90 Kč/litr.

Nový benzín  je zásadní inovací ve světě závodních paliv. Jeho unikátní složení a vlastnosti mohou přinést značné výhody pro závodní týmy a jezdce. Oktanové číslo tohoto paliva dosahuje až 102, což je zárukou, že motor bude pracovat s vysokou účinností a minimalizovaným rizikem nekontrolovaného hoření paliva. To znamená, že se dosahuje maximálního výkonu při optimálním spalování. Navíc je tento benzín bohatší na kyslík ve srovnání s běžnými palivy, což podporuje lepší spalování a výkon motoru.

Tímto se otevírá dveře pro inovace v závodním světě. Především pro ty týmy, které si nechtějí nechat ujít žádnou šanci na získání výhody. S novým palivem  Racing Fuel 102+ se otevírají možnosti pro jemné ladění motorů, které může přinést klíčový náskok v rámci závodního pole.

Kromě toho přichází s dalším závodním palivem s názvem Racing Fuel Hi5. Tento produkt je určen pro profesionální použití v motorsportu a zejména ve třídách s přeplňovanými motory. To je příslibem pro všechny závodní týmy, které si chtějí zajistit maximální výkon a efektivitu svých motorů.  Racing Fuel Hi5 získal uznání nejen doma, ale také na mezinárodní scéně, kde si rychle vydobyl svou pozici jako palivo pro vítěze.

Přináší se nejen revoluční paliva, ale také podporu pro závodníky. Tyto novinky jsou dostupné na vybraných čerpacích stanicích a nabízejí možnost tankovat nejen do nádrže, ale také do výkonnosti a vítězství na závodním okruhu. Díky nim se závodní svět stává ještě zajímavějším a dynamickým, s novými příležitostmi pro týmy a jezdce.


Zdroj: MOL Česká republika, s.r.o.

Fotka od Anton PorschePixabay


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
1 1 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,33796 s | počet dotazů: 218 | paměť: 20686 KB. | 19.07.2024 - 07:11:49