Veletrh CEBIT 2018 připraví návštěvníky na práci v digitální kanceláři


Letošní veletrh  CEBIT se uskuteční ve dnech 11. – 15. června 2018 a výstavišti Deutsche Messe v Hannoveru.  V halách č. 14 až 17 najdou profesionálové v oboru IT, vedoucí pracovníci z podniků, návštěvníci z veřejného sektoru a obchodu všechno, co je nutné pro digitalizaci ekonomiky a správy – od Data Management a Cloud Applications přes Customer Centricity až po Workplace 4.0.

Ve středu 13. června bude na programu mimo jiné   CEBIT Digital Office Summit. Workflow dokumentů lze řídit a kontrolovat prostřednictvím mobilního zařízení už nyní, počínaje procesem skenování kamerou smartphonu přes schvalování odpovědnými pracovníky až po zapojení do příslušných aplikací nebo procesů. Smart Data znamená kouzelnou formuli, která umožňuje jednoznačnou klasifikaci dokumentů a jejich přiřazení k obchodním transakcím.

Novinkou je společný stánek „Open Stack/Open Source“ v hale č. 15 věnovaný tématu růstu, který nabídne volné definování architektur pro cloud computing.   O možnostech využití, trendech a tématech této softwarové platformy proběhnou diskuse na veletrhu CeBIT v pátek 15. června, na summitu Open Stack Summit na pódiu expertů v hale č. 14/15. V rámci aktuálního výzkumu předpovídá nadace Open Stack Foundation roční míru růstu ve výši cca 30 %, který má přinést do roku 2021 obrat přes 6 miliard dolarů, vytvořený využíváním Open Stack.

Zajímavá bude rovněž přednáška Lukase Hebeisena, který má funkci Head of Technology & Digital Transformation ve  Swiss Post Solutions, firmě nabízející správu dokumentů, v úterý 12. června v hale č. 17, ve které se bude zabývat potenciálem umělé inteligence v digitální kanceláři: „I když je sen o umělé inteligenci starý a mediální rozruch velký, ve skutečnosti není zatím umělá inteligence v mnoha podnicích využívána. Přitom představuje cca 80 % strukturovaných dat ve formě textových a obrazových dokumentů, které denně přicházejí do organizací, pro umělou inteligenci velký potenciál. S její pomocí vstoupí digitální kancelář do dalšího stupně.“

Více informací na http://www.messe.de/en/trade-fairs/cebit.xhtml

Článek o veletrhu CEBIT 2017 na http://www.messe.de/en/trade-fairs/cebit.xhtml

Foto a video CEBIT 2017 https://www.izdoprava.cz/?s=Cebit+2017

 

Zdroj: CEBIT


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,96109 s | počet dotazů: 200 | paměť: 20380 KB. | 29.05.2024 - 13:20:38