V Jihočeském kraji věnují pozornost výchově bezpečnosti silničního provozu


4

Ocenění za celoživotní práci v oblasti bezpečnosti silničního provozu získali bývalí pedagogové Miroslav Pileček a Bohumír Malík. Předal jim jej krajský radní pro dopravu Jiří Švec. Stalo se tak 20. února 2018 v rámci tradičního Semináře BESIP pro pedagogy Jihočeského kraje a organizátory dopravních soutěží. Seminář BESIP pro pedagogy Jihočeského kraje a organizátory dopravních soutěží se v budově krajského úřadu konal již počtvrté.

„Jsem velice rád, že mohu prostřednictvím Jihočeského kraje ocenit záslužnou práci pedagogů, kteří se ve svém volném čase, o víkendech a dobrovolně věnují dopravní výchově a přispívají tak k podpoře vzdělávání dětí v této oblasti,“ uvedl Švec s tím, že obětavost učitelů oceňuje nejen coby radní, ale také jako rodič.

Pileček působil na ZŠ Zlatá stezka a především v DDM Prachatice, kde organizoval veškeré dopravní soutěže v Prachaticích. Malík pracoval na ZŠ a MŠ Horní Planá, kde dlouhá léta učil dopravní výchovu a organizoval soutěže na Českokrumlovsku. Oba ocenění pedagogové se osvětové práci věnují ve svém volném čase, o víkendech a dobrovolně.

V Jihočeském kraji je v provozu 19 dětských dopravních hřišť (DDH) při MŠ nebo ZŠ, kde není zajištěno lektorské zázemí a celkem 9  DDH se zajištěním odborného lektora.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,95718 s | počet dotazů: 198 | paměť: 20263 KB. | 24.04.2024 - 18:22:39