V Jihlavě bylo zprovozněno největší Autokino na Vysočině


Od pátku 8.5.2020 je v provozu autokino umístěné v areálu Nemocnice Jihlava, kde jsou situována velká záchytná parkoviště. Ty až do odpoledne slouží veřejnosti a zaměstnancům, od 17:00 a 20:30 hodin se otevírají divákům, kteří musí mít dopředu rezervovaný a koupený voucher a na promítání dorazit vozem s funkčním autorádiem. Po naladění frekvence 101,8 mají možnost zažít nový rozměr promítání na obrazovce o rozměru 10 x 6 metrů. Produkci mohou volně sledovat i obyvatelé přilehlých bytových domů a pavilonů Nemocnice Jihlava, stačí si na svých rádiích naladit stejnou frekvenci.

Jedenáct hodin stavělo deset lidí největší LED obrazovku na Vysočině, na kterou se po deset dní dvakrát denně promítají české i světové trháky pokaždé pro stovky lidí. Desetidenní program autokina bude patrně jedinou veřejnou akcí, kterou Kraj Vysočina letos nabídne veřejnosti v rámci oslav 20. výročí svého založení. Od ostatních veřejných oslav bylo z důvodu mimořádných opatření ustoupeno. Diváci Autokina Vysočina mají veškeré instrukce k příjezdu i odjezdu k dispozici na vjezdových voucherech. Vjezd do prostor autokina je možný pouze z jihlavské ulice U cvičiště, výjezd je z areálu nemocnice umožněn směrem k ONU. Pořadatelé rezervovali pro diváky více než 150 volných parkovacích míst. Budou obsazována podle pořadí, tak jak vozy na plochu najedou. Bohužel není možné rezervovat pro konkrétní vůz konkrétní místo.

Zájemci o promítání Autokina Vysočina si mohou voucher na konkrétní vybraný film zakoupit na www.autokinovysocina.cz. Pro jedno auto stačí jeden voucher. Počet lidí v autě není omezen. Voucher není možné koupit na místě. Více informací o programu a zakoupení voucheru najdou zájemci na www.autokinovysocina.cz.

Zdroj: Vysočina


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,16507 s | počet dotazů: 197 | paměť: 20137 KB. | 17.06.2024 - 11:41:18