Letecká společnost Blue Air spustila novou linku spojující Prahu s Bukureští


inaugural flightblue airprague airport21052021 1
0 0 votes
Hodnocení článku

V rámci letošního letního letového řádu bude v provozu od 21. května nová letecká linka mezi Prahou a Bukureští. Společnost Blue Air zajistí pravidelnou přímou linku Bukurešť – Praha a cestující nabízí tři spojení týdně. Od letošního července pak plánuje počet frekvencí zvýšit na pět letů týdně. Nové spojení mezi hlavními městy bylo dnes slavnostně zahájeno a letadlo typu Boeing 737-500 s registrací YR-BAG bylo po přistání na Letišti Václava Havla Praha přivítáno tradiční vodní slavobránou v podání letištních hasičů. Letenky jsou k prodeji na webových stránkách dopravce www.flyblueair.com.

„Jsme potěšeni, že můžeme zahájit provoz naší nové lince Praha-Bukurešť, kterou mohou nyní využit naši zákaznici a cestovat tak mezi  Rumunskem a Českou republikou za přijatelné ceny. Obě hlavní města tradičně rozvíjejí mnoho obchodních, kulturních, rodinných, sportovních a turistických vztahů. Díky naším nízkým tarifům letenek a skvělým službám plánujeme postupně ztrojnásobit stávající objem dopravy a brzy počet frekvencí na této lince navýšit a létat do Prahy dokonce každý den. Kromě přímého spojení do Bukurešti mohou naši pražští zákazníci s jedním přestupem letět do dalších destinací, například do Kluže, Iasi, Temešváru či Suceavy“ říká pan Krassimir Tanev, obchodní ředitel společnosti Blue Air.

V rámci své dlouhodobé strategie chce být Blue Air u cestujících první volbou z rumunských nízkonákladovou společností. Blue Air se zároveň zaměřuje na rozšíření své sítě destinací a chce létat na hlavní evropská letiště. Zároveň chce nabízet také efektivního spojení s destinacemi zajímavými jak pro volný čas, tak pro obchod za nejdostupnější ceny letenek včetně jedné bezplatné změny.

Zdroj: Letiště Praha

Foto: Letiště Praha


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,08458 s | počet dotazů: 210 | paměť: 20311 KB. | 19.06.2024 - 18:18:38