Lázně se budou prezentovat v Ostravě!


0 0 votes
Hodnocení článku

V ostravském obchodním centru Avion Shopping Park se budou o víkendu 19. – 21.března 2010 prezentovat nabídky lázeňských a wellness pobytů několika lázeňských míst z České republiky.

Agentura CzachTourism připravila prezentaci 12 lázeňských společností a spolu s tím dojde na ochutnávku lázeňských oplatek a bylinných likérů typických pro jednotlivá lázeňská místa. Představí se Lázně Luhačovice ,a.s., společnost Zálesí Luhačovice, Hotel Vega Luhačovice a spolu s nimi minerální voda Vincentka. Lázně Kostelec u Zlína, kde se léčí pohybový aparát a nabízí se také rekreační pobyt spojený s golfem. Lázně Ostrožská Nová Ves  budou prezentovat kromě lázeňských pobytů i léčivou kosmetiku SINOVA. V Ostravě se představí také Lázně Hodonín a Lázně Lednice. Na obou místech se léčí pohybový aparát a nemoci oběhového systému.

Dalšími účastníky lázeňské nabídky jsou lázně Karlova Studánka, Sanatorium Klimkovice, Konstantinovy lázně ,a.s. a Lázně Podebrady ,a.s. S prezentací lázeňských pobytů a lázeňských zařízení se představí také společnost Vojenská lázeňská a rekreační zařízení a společnost Temparano,a.s. 

Více informací o českých lázních jsou na stránkách

www.ceskelazenstvi.cz

www.kudyznudy.cz

www.czechtourism.com

www.lazenskepobyty.cz

www.e-lazne.eu

www.moje-lazne.cz

Další informace o obchodním centru Avion Shopping v Ostravě a také mapu a dopravní informace najdete ZDE.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,24429 s | počet dotazů: 203 | paměť: 24531 KB. | 23.04.2024 - 06:54:03