Grandhotel Pupp Karlovy Vary má nového vlastníka


Přes tři staletí slavné historie, výjimečných hostů a prvotřídních služeb dělá z Grandhotelu Pupp jedinečný hotel v celosvětovém měřítku. Jeden z nejstarších tradičních hotelů v Evropě má od března 2017 nového vlastníka. Jediným akcionářem Grandhotelu Pupp se stala společnost GHPCZ INVEST LIMITED, která je součástí investiční skupiny UNICAPITAL.

Pětihvězdičkový Grandhotel Pupp patří mezi dominanty města Karlovy Vary. Je rovněž členem nadace FILM Festival Karlovy Vary, která pořádá již od roku 1993 mezinárodní filmový festival. V době festivalu v něm bydlí i prominentní festivaloví hosté v čele s nejslavnějšími světovými herci. Návštěvníci v Grandhotelu Pupp mají vše, co k pobytu a relaxaci potřebují. Samozřejmostí jsou komfortní ubytování a gastronomické zážitky v několika restaurantech a barech, odpočinout si můžou ve wellness centru s bazénem a saunami. V Pupp Royal Spa jsou lázeňským hostům k dispozici tradiční i moderní léčebně rehabilitační procedury. Součástí hotelu je butiková zóna nebo Casino Pupp.

Investiční skupina UNICAPITAL je investiční skupina zaměřená na strategické akvizice především v oblasti energetiky, zemědělství, realit a developmentu. Majoritním vlastníkem skupiny UNICAPITAL je finančník a investor Pavel Hubáček, který ji založil v roce 2013. UNICAPITAL je součástí smíšené holdingové osoby, která rovněž zahrnuje Banku CREDITAS a.s., přičemž ovládající osobou skupiny je Pavel Hubáček. Tato skupina zároveň tvoří celek, který podléhá dohledu ČNB na konsolidovaném základě.

Zdroj: UNICAPITAL


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,33740 s | počet dotazů: 193 | paměť: 20263 KB. | 19.07.2024 - 20:42:18