Bratislavský dopravní podnik pořádá Den otevřených dveří


elektricka web
0 0 votes
Hodnocení článku

V rámci Evropského týdne mobility 2021 připravil dopravní podnik pro všechny cestující a fanoušky městské hromadné dopravy Den otevřených dveří DPB ve vozovně Juraje dvůr (Trnávka). Program se uskuteční v sobotu 18. 9. 2021, od 10:00 do 16:00. Nadšenci dopravních prostředků si vychutnají prohlídku dvaceti vozidel z flotily a deseti historických vozidel, které výpravy při speciálních příležitostech. Kromě toho se budou moci návštěvníci seznámit s fungováním depa prostřednictvím komentování jízdy Cabrio busem.

Bohatý program doplní rozhovory o mobilitě a kulturní vystoupení. Během dne se představí umělkyně a autorka divadelních představení pro děti – skřítek FiHa tralala(10:3, hod.) oblíbené kapely Medial Banana(13:00 hod.) a HEX(15:00 hod.). Děti zabaví i kreativní dílny, soutěžní hra a dopravní hřiště. Zájemci o práci v dopravním podniku mohou přímo v stane DPB využít přítomnost zaměstnanců personálního oddělení.

Návštěvníkům Dne otevřených dveří DPB doporučujeme necestovat autem. Kromě běžných linek 4, 57, 63 a 65 totiž během soboty podnik vypraví i mimořádně linky X63 (po trase: Hlavní Stn. – Račianske mýto – Trnavské mýto – Rožňavská – Bojnická – Vozovna Jurajem dvůr) a X4 (po trase: Nám Ľ. Štúra – Šafárikovo nám. – Trnavské mýto – Vajnorská – Vozovna Jiřího dvůr). Závěrečným bodem programu bude jízda z depa s možností fotografování.

Areál vozovny bude pro veřejnost otevřen z Vajnorské a Bojnické ulice. V souvislosti s platnými protipandemickými nařízeními bude zabezpečen regulovaný vstup návštěvníků a budou dodržována hygienická opatření.

Pozvánka na akci: https://fb.me/e/dsQM4PxIU


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,41730 s | počet dotazů: 204 | paměť: 20267 KB. | 13.06.2024 - 14:51:27