V pražských Letňanech probíhá mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH


DSC 0234

Veletrh v úterý 18. a bude se konat do soboty 22. září 2018 v areálu PVA nedaleko stanice metra Letňany. Veletrh provází bohatý doprovodný program a vystavující firmy jsou rozděleny do několika tematických sekcí: Stavební prvky a materiály, Elektrotechnika a zabezpečení, Dřevostavby, Vytápění, Bazény a sauny.

Hodně inspirace zde naleznou majitelé rodinných domů i ti, kteří o stavbě teprve uvažují. Ve vstupní hale II jsou umístěna panely s nominacemi na letošní ročník Stavba roku 2018. Soutěž organizuje Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství jako nadační program řízený radou programu za účasti spoluvypisovatelů soutěže. Cílem soutěže je seznámit nejširší odbornou i laickou veřejnost s úrovní českého stavitelství a architektury. Soutěž je vypsána na podporu kvalitních realizací staveb se snahou ocenit společné úsilí investorů, projektantů a dodavatelů. Současně jsou zde uvedeny stavby století jako např. Bechyňský, Nuselský a Žďákovský most.

Doprava na výstaviště je celkem v pohodě.  Nejpohodlnější doprava do PVA EXPO PRAHA je metrem linkou C do stanice Letňany. Pro dopravu do PVA slouží i pravidelné linky MHD do autobusové stanice: Výstaviště Letňany a Letňany (metro C) + pěšky cca 5 min.

Bus 110 – Teplárna Třeboradice – Hostavice

Bus 140 – Palmovka – Čakovice

Bus 158 – Miškovice – Českomoravská

Bus 195 – Sídliště Čakovice – Jesenická

Bus 201 – Nádraží Holešovice – Bakovská

Bus 269 – Obchodní centrum Čakovice – Nádraží Uhříněves

Bus 295 – Třeboradice – Domov seniorů Ďáblice

Parkoviště u výstaviště je rozlehlé. Za parkovné se platí 150,- Kč. Stejně tak stojí i vstupenka.

Více informací na http://forarch.cz

Foto: BB, izdoprava.cz

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,11619 s | počet dotazů: 198 | paměť: 20415 KB. | 17.05.2024 - 21:36:31