V iQLANDII je umístěna nová dobíjecí stanice pro elektromobily


V areálu libereckého science centra iQLANDIA lze nově i dobít elektromobil. Dobíjecí sloupek najdou zákazníci v areálu iQLANDIE na parkovišti vedle venkovní expozice Vodní svět. Má výkon 44 kW a konektory jsou kompatibilní s drtivou většinou elektromobilů. Nabít si je zde mohou jejich majitelé v otevírací době centra, za parkování navíc nemusí nic platit. Stačí dojít s parkovacím lístkem na pokladnu, kde pokladní označí lístek za 0,- Kč parkovné.

Několik technických údajů pro naše vědymilovné návštěvníky:  Stanice je koncipována jako 2-kanálová, tudíž nabízí dvojnásobnou kapacitou než většina jiných řešení. Maximální konfigurace/výkon je 2x AC 3 fáze, 240V/32A s celkovým výkonem 44kW (22kW na každý kanál) osazená konektory Mennekes Type 2, které reprezentují de-facto standard pro naprostou většinu moderních elektromobilů.

Autorizaci zákazníka, ovládání stanice a sledování celého průběhu dobíjení zajišťuje aplikace pro chytré telefony dostupná pro obě nejrozšířenější mobilní platformy zdarma. Odpadá nutnost vlastnit jakoukoliv identifikační kartu, nebo čip, není potřeba žádných smluv s provozovateli dobíjecích stanic. Stačí si do chytrého mobilu stáhnout aplikaci Polyfazer a postupovat podle pokynů na obrazovce nebo na informačním panelu u nabíjecí stanice.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,29466 s | počet dotazů: 209 | paměť: 20267 KB. | 19.07.2024 - 19:13:03