V Brně se uskuteční přehlídka automobilové techniky


O víkendu 22.–23. dubna 2017 pořádá Technické muzeum v Brně přehlídku automobilové techniky v areálu bývalých kasáren na ulici Terezy Novákové v Brně-Řečkovicích. Po oba tyto dny budou mít návštěvníci příležitost vidět historické autobusy a užitkové vozy, jež jsou v řečkovickém depozitáři umístěny. Představen bude mimo jiné i již téměř zrestaurovaný autobusový přívěs Jelcz PO1. Dále se mohou návštěvníci těšit na ukázky hasičské techniky v akci a pro děti budou připraveny různé hry a soutěže. Na své si přijdou také fanoušci vojenské techniky.

Nejoblíbenější atrakcí pak bývají okružní jízdy historickými autobusy ze sbírek Technického muzea v Brně. Zájemci dostanou možnost vydat se na projížďku v časovém rozmezí od 10.00 do 16.40 hodin. Interval jednotlivých spojů bude 40 minut. Na každý z odjezdů je třeba z důvodu omezené kapacity vozidel předem zakoupit jízdenku. Cena jízdenky je 20,- Kč za osobu (na jednu okružní jízdu), ZTP a děti do dosažení věku 6 let jedou zdarma.

Areál bude pro veřejnost zpřístupněn v sobotu a v neděli od 9.00 do 17.00 hodin. Pro pohodlí návštěvníků nebudou chybět ani stánky s občerstvením či s upomínkovými předměty. Akce tak bude ideální příležitostí pro zajímavý a netradiční výlet. Vstup do areálu bude zpoplatněn částkou 20,- Kč (jednotné vstupné, bez dalších slev). Volný vstup mají ZTP a děti do dosažení věku 6 let.

Vchod do areálu bývalých kasáren leží přímo u zastávky linek č. 41, 71 „Žilkova“, případně je dostupný pěšky od konečné tramvaje č. 1 v Řečkovicích.

Zdroj: TMB


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,06536 s | počet dotazů: 194 | paměť: 20209 KB. | 23.04.2024 - 21:20:48

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function get_userdata() in /web/htdocs/www.izdoprava.cz/home/www/wp-includes/class-wp-query.php:4752 Stack trace: #0 /web/htdocs/www.izdoprava.cz/home/www/wp-includes/class-wp-query.php(4703): WP_Query->generate_postdata(Object(WP_Post)) #1 /web/htdocs/www.izdoprava.cz/home/www/wp-includes/class-wp-query.php(3687): WP_Query->setup_postdata(Object(WP_Post)) #2 /web/htdocs/www.izdoprava.cz/home/www/wp-content/plugins/feedwordpress/syndicatedpost.class.php(1249): WP_Query->the_post() #3 /web/htdocs/www.izdoprava.cz/home/www/wp-content/plugins/feedwordpress/syndicatedpost.class.php(1618): SyndicatedPost->freshness() #4 /web/htdocs/www.izdoprava.cz/home/www/wp-content/plugins/feedwordpress/syndicatedlink.class.php(273): SyndicatedPost->store() #5 /web/htdocs/www.izdoprava.cz/home/www/wp-content/plugins/feedwordpress/feedwordpress.php(875): SyndicatedLink->poll(NULL) #6 /web/htdocs/www.izdoprava.cz/home/www/wp-content/plugins/feedwordpress/feedwordpress.php(1598): FeedWordPress->up in /web/htdocs/www.izdoprava.cz/home/www/wp-includes/class-wp-query.php on line 4752