Během muzejní noci oživí ulice Zlína historická vozidla


Zlín se v květnu tradičně zapojí do Galerijní a muzejní noci a Dopravní společnost Zlín – Otrokovice při této příležitosti nasadí do provozu svá historická vozidla. Galerijní a muzejní noc proběhne ve Zlíně dne 22. května 2015 a čas otevřených galerií, muzeí a kulturních institucí je naplánován na večerní dobu od 19 do 24 hodin. Historický trolejbus Škoda 9 Tr bude jezdit na trase mezi točnou Sportovní hala a točnou Lesní čtvrť. Účastníci akce budou moci využít k přepravě také modrý historický autobus Škoda 706 RTO. Ten bude jezdit po trase z Vršavy přes centrum města a baťovský tovární areál, zpět po lince 4. Historický autobus rovněž jedenkrát zajede ke hradu v Malenovicích. Doprava těmito zvláštními spoji bude pro cestující bezplatná!

Pro jízdu historických vozidel během Galerijní a muzejní noci bude vytvořen a vyvěšen na zastávkách i na internetu zvláštní jízdní řád. Celý program Galerijní a muzejní noci je zveřejněn na internetové stránce Krajské galerie výtvarného umění ve Zlíně.

Více informací o Muzejní noci ve Zlíně najdou zájemci na http://www.galeriezlin.cz/cz/akce/galerijni-a-muzejni-noc-ve-zline-2015.html

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,94973 s | počet dotazů: 183 | paměť: 20132 KB. | 23.06.2024 - 23:54:52