Společnost Veletrh Karlsruhe se bude podílet kongresu věnovaném veřejné dopravě


Stockholm2019

Mezinárodní asociace veřejné dopravy (UITP) vyzývá zájemce k účasti na kongresu o globální veřejné dopravě, která se koná se ve švédském Stockholmu od 9. do 12. června 2019. UITP spolupracuje s Karlsruher Messe – und Kongress GmbH nejen v rámci IT-TRANS, Mezinárodní výstavy a konference o inteligentních dopravních systémech, ale také v přípravě světového kongresu. Projektový tým společnosti IT-TRANS má  kontakty na zájemce z devíti zemí: Německo, Rakousko, Švýcarsko, Polsko, Česká republika, Slovensko, Slovinsko, Maďarsko a Chorvatsko.

Kongres o globální veřejné dopravě je největší světovou událostí věnovanou udržitelné mobilitě. Pokrývá všechny druhy městské a regionální dopravy po celém světě, summit kombinuje různorodý program předních kongresových setkání a vynikající výstavu plnou nejnovějších inovací, řešení a produktů. Zájemci o účast v programu mohou své  žádosti podat online prostřednictvím vyhrazené webové stránky (www.uitpsummit.org). Výzva k vystoupení v rámci kongres končí 24. října a zájemci  musí  předložit své abstrakty do 14. prosince. Potvrzení  od ITP bude  v prosinci 2018.

Společnosti (z výše uvedených zemí), které se chtějí účastnit veletrhu ve Stockholmu, se mohou obrátit na Markus Kocea z Karlsruhe Messe- und Kongress GmbH (markus.kocea@messe-karlsruhe.de).


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,42050 s | počet dotazů: 196 | paměť: 20026 KB. | 26.06.2024 - 00:32:37