Provoz veřejného osvětlení v Praze zajistí nový správce


K 31. 12. 2016 byla ukončena smlouva se Společností ELTODO-CITELUM a rozhodnutím hlavního města Prahy byla pověřena zajištěním vybraných činností souvisejících se správou a provozem veřejného osvětlení v Praze od 1. 1. 2017 společnost TRADE CENTRE PRAHA. Společnost TRADE CENTRE PRAHA bude, na základě smlouvy podepsané 29.12.2016, správu vykonávat ve spolupráci se společností PREdistribuce. Ta bude provozovat dispečink, odstraňování poruch a havárií veřejného osvětlení. Společnost PREdistribuce má s údržbou distribuční sítě na území hlavního města Prahy dlouholeté zkušenosti.

„Vypořádali jsme se se složitou situací, kdy se nám se současným dodavatelem nepodařilo dohodnout dodávku služeb na dalších šest měsíců za přijatelných podmínek pro hlavní město Prahu. Nyní se nám podařilo celou situaci vyřešit a o provoz osvětlení se bude starat společnost, která je stoprocentně vlastněná Prahou,“ uvedl radní města Prahy  Karel Grabein Procházka.

Důležité pro obyvatele města Prahy je, že kontaktním místem pro příjem hlášení o poruchách na veřejném osvětlení je dispečink PREdistribuce na telefonním čísle 224 91 51 51.

Společnost TRADE CENTRE PRAHA a.s. (dále jen TCP a.s.) byla založena 19. 2. 1990 za účelem výkonu správy a zajištění obchodního využití vybraných nemovitostí ve vlastnictví hlavního města Prahy. Jedná se převážně o nemovitosti se specifickým charakterem užitkových ploch( Aquacentrum Šutka, Platýz, Pražské náplavky, Divadlo Karlín atd.). 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,16946 s | počet dotazů: 200 | paměť: 22276 KB. | 21.06.2024 - 13:51:11