Propagační akce láká cestující na trasu mezi Prahou a Brnem


0 0 votes
Hodnocení článku

Ještě do 1. května 2011 zle využít nákup jízdenky v rámci propagační akce Praha – Brno s cenou jízdenky jen 160 korun. Jízdenky ČD PROMO PRAHA – BRNO budou v prodeji pouze u pokladen v Praze a v Brně a na příslušný den.  (vydáno v 17:10 hod)

Za zpáteční jízdu zaplatí cestující 320 Kč. Cílem akce je propagace vlakového spojení mezi městy Praha a Brno a podpora železniční dopravy, která na této trase má výraznou silniční dopravu. Využívání dálnice D1 nákladní dopravou i osobní dopravou se komplikuje ve spojení se snížením rychlosti v úsecích oprav nebo nehod je stále časté. Pro jízdu jednotlivců i méně početných skupin by mohla být cesta železnicí optimální variantou.

Propagační akce trvá jen krátké období od 11. dubna do 1. května 2011.

Naše poznámka: Je otázkou, zde akce trvající poměrně krátké období, přinese výsledky dostatečné pro vyhodnocení. Doporučujeme zavedení delšího zkušebního období, preferovat pondělí a středy, kdy do Prahy jezdí velké množství služebních cest a pátek, kdy cestují  často  studenti a turisté. Možná by se našla i varianta firemních jízdenek, které by bylo možné využívat v době konání akcí na brněnském výstavišti.  Co si o propagační akci myslí naši čtenáři? Napište do komentáře.

Další informace na stránkách ČD.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,21829 s | počet dotazů: 190 | paměť: 24609 KB. | 22.05.2024 - 05:59:50