Pro návštěvníky veletrhu Motocykl 2016 je připravený bohatý program


dmb2014 motocyklampbcb 002

Tradice, rychlá kola, silné stroje, adrenalin a krásné dívky. Na to vše se můžete přijít podívat již od 3. – 6. 3. 2016 na výstaviště v pražských Holešovicích. Zde se tradičně koná již 20. ročník veletrhu Motocykl. Od čtvrtka 3. 3. až do neděle 6. 3. 2016 jsou otevřeny brány Výstaviště Praha v Holešovicích  do světa motorek při příležitosti 20. ročníku mezinárodního veletrhu motocyklů, čtyřkolek a příslušenství. Součástí programu je opět největší česká soutěžní výstava motocyklových staveb a přestaveb BOHEMIAN CUSTOM BIKE a pokračování se dočká i AIRBRUSH ART FESTIVAL.

Slavná značka ve světě rychlých strojů Jawa, představí na veletrhu Motocykl 2016 svou novinku – Jawa 660 Vintage. I Ducati zde představí svou kompletní modelovou řadu, včetně podstatných novinek v čele s cruiserem XDiavel. Chybět nebude ani Multistrada Enduro, malá Panigale 959, Hyperstrada 939 nebo Hypermotard 939. Americkou produkci zastoupí značky Indian, který předvede i poslední novinku Dark Horse, Victory a Harley-Davidson.

Na své si přijdou i fanoušci značek Kawasaki, Yamaha, Husqvarna, MV Agusta či Royal Enfield. Vůbec poprvé budou na výstavě zastoupeny elektromotocykly značky Zero. Importér značky Benelli hlásí celou řadu nových modelů, jako jsou BN 302 či BN 251. Na stejném stánku budou i skútry značek Keeway, SYM a Adiva. Čtyřkolkáři se mohou přijít podívat na stroje značek Polaris, která vystaví novou tříkolku Slingshot či Journeyman, Masai, Cectec nebo Hytrack. Výstavu motorek zpestří i nezbytné oblečení a příslušenství. Svoje nové kolekce představí firmy Bikers Crown, Paolo nebo Motozem, zastoupeno bude i oblečení značek iXS, Dainese, Büse, airbagy Helite a další. Laděné výfuky Akrapovič představí firma DK auto moto.

Bohatý program nabídne i venkovní plocha. Od čtvrtka do neděle se mohou návštěvníci těšit na program Bezpečně na motorce. Pátek a sobota bude patřit milovníkům kaskadérských vystoupení, které budou v podání předních českých kaskadérů – Jaroslav Janovský – Nofear, Marek Frey – Sporťák.

Na stánku IXS bude ekat v celé parádě jezdec PIERRE COPA, mistr ČR v silničních moto, na stánku Motocentrum Barth zase jezdec Dakaru, David Pabiška, který na motocyklu jel Rallye Dakar již 9x a vždy úspěšně dojel. Tento jezdec jede letos bez přestávky již 26. sezónu v moto disciplíně enduro a cross country. Mimo jiné získal ocenění Světová cena FAIR PLAY UNESCO za záchranu života 2000 a Cena FAIR PLAY Českého olympijského výboru 2000 a 2013. Setkání s touto moto legendou, bude jistě pro každého návštěvníka velkou ctí.

Chybět nebude ani autogramiáda KM Racing Teamu či besedy na téma – prvky aktivní a pasivní bezpečnosti motocyklu, technický stav motocyklu, pojištění a asistenční služby, plánování trasy – navigace, škola bezpečné jízdy, vidět a být viděn, psychická a fyzická kondice, první pomoc – záchrana lidského života.

V levém křídle průmyslového paláce proběhne BOHEMIAN CUSTOM BIKE – Airbrush Art Festival, který je zaměřen na malbu americkou retuší – malou stříkací pistolí s kterou se dají docílit dokonalé barevné přechody a detaily. Malovat se dá téměř na vše, od kamionu po zapalovač. Uvidíte nejlepší práce z České republiky na autech, motocyklech, obrazech …. Součástí festivalu bude i sobotní soutěž v malbě na tělo.

Návštěvníci se mohou těšit na absolutní klenot ruční výroby mezi motocykly – FERAT 2, který bude k vidění na veletrhu MOTOCYKL 2016. Při výrobě FERAT 2 se využíval nejvíce karbon, titan nebo vysoko pevnostního dural. Výrobce zkonstruuje 25 kusů tohoto skvostu a jeden kus stojí bezmála dva miliony korun.

  1. ročník mezinárodního veletrhu motocyklů, čtyřkolek a příslušenství se koná na Výstavišti Praha – Holešovice. Organizátorem akce je INCHEBA EXPO PRAHA, spol. s r.o.

Vstupné: Plné vstupné – 150 Kč, Zvýhodněné vstupné (děti 11 až 15 let, studenti, důchodci, ZTP) – 100 Kč, Rodinné vstupné (2 dospělí + 2 děti do 15 let) – 300 Kč, Děti do 10 let včetně, ZTP/P včetně 1 osoby doprovodu – Zdarma

Otevírací doba:                3.- 5. března – 10:00 – 19:00 hod. 6. března – 10:00 – 17:00 hod

Více informací najdete na oficiálních stránkách veletrhu: http://www.motocykl-praha.cz/

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,33205 s | počet dotazů: 199 | paměť: 20195 KB. | 21.06.2024 - 12:38:06