Nová parkovací místa pod budovou Univerzitního zázemí sportu a behaviorálního zdraví


03
0 0 votes
Hodnocení článku

Univerzitní zázemí sportu a behaviorálního zdraví je novým místem, kde mohou řidiči využít podzemní garáže. Tento krok je součástí několika investic města, které předcházejí či navazují na stavbu nového kampusu na Černé louce. Parkoviště bude k dispozici veřejnosti od dnešních 8.00 hodin a je otevřeno 24 hodin denně.

Parkoviště nabízí celkem 155 parkovacích míst, což je více než dostatečné pro potřeby studentů, vyučujících a návštěvníků univerzitního kampusu. Navíc se tím uleví zdejším ulicím od parkování, což pomůže ke snížení dopravní zácpy a zlepšení celkového prostředí.

V rámci zkušebního provozu bude parkování na garážích zdarma, avšak bez elektronického odbavovacího systému. To znamená, že řidiči si zatím budou muset zaznamenávat čas parkování sami a bude jim poskytnut parkovací lístek na potvrzení. Nicméně, po zavedení elektronického odbavovacího systému, bude parkování značně usnadněno a zrychleno.

Tento nový parkovací systém představuje další výhodu pro studenty a vyučující univerzitního kampusu. Nyní budou moci snadno parkovat svá vozidla a dostat se do budovy Univerzitního zázemí sportu a behaviorálního zdraví bez nutnosti hledat parkovací místo na ulici. Tento krok také pomůže ke snížení celkového provozu v okolí kampusu, což přinese užitek pro místní komunitu.

Výstavba parkoviště pod budovou Univerzitního zázemí sportu a behaviorálního zdraví je součástí plánu města na zlepšení dopravní infrastruktury a snížení dopravní zácpy v oblasti. To je pozitivní krok vpřed, který přinese výhody nejen pro studenty a vyučující, ale také pro místní obyvatele a návštěvníky města.


Zdroj a foto: Twitter – Ostrava@Ostrava_cz – Oficiální účet statutárního města Ostravy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,06569 s | počet dotazů: 212 | paměť: 20507 KB. | 23.05.2024 - 23:19:46