Mikulášské oslavy na Staroměstském náměstí v Praze 1


V pátek 5. prosince se budou na Staroměstském náměstí konat Mikulášské oslavy a s nimi spojená Mikulášská show plná soutěží, dárků pro děti a překvapení včetně soutěže o nejlepší masku. Současně bude Prima FTV ze Staroměstského náměstí od 18:55 do 20:20 hodin vysílat zpravodajství v přímém přenosu. Praha v této souvislosti chystá bezpečnostní opatření.

Na bezpečnost při Mikulášských oslavách bude v pátek dohlížet 80 strážníků Městské policie hl. m. Prahy a 30 policistů. Záchranná služba bude mít k dispozici dvě vozidla RZS a vozidlo Smart s kvalifikovaným pracovníkem. Hasičský záchranný sbor hl. m. Prahy bude mít k dispozici jedno vozidlo CAS.

Mikulášská nadílka si vyžádá s velkou pravděpodobností i omezení dopravy, podobně jako tomu bylo v minulých letech. Staroměstské náměstí může být pro vjezd vozidel i pěší v době od 16:00 do 20:00 hodin uzavřeno. Uzavírka bude platit pro Pařížskou ulici (od ul. Jáchymova), ul. Dlouhou (křížení s ulicí Dušní), uzavřena bude Melantrichova ulice (od Kožné), Železná ulice (od ul. Havelské), Malé náměstí (od Staroměstského náměstí), Celetná ulice (v křížení s ulicí Štupartská), dopravní omezení se mohou dotknout i dalších komunikací v okolí Staroměstského náměstí.

K cestě na Staroměstské náměstí doporučujeme využít městskou hromadnou dopravu, zejména metro. Dopravní omezení se bude týkat linky 294 v době od 15:30 do 19:00 hodin. Linka bude ve směru na Florenc odkloněna. Do zastávky Mariánské náměstí beze změny… Platnéřská – Maiselova – Jáchymova – vlevo Pařížská (jízda protisměrem za asistence MP HMP) – vpravo Kostečná – vpravo Dušní – vlevo Dlouhá … a dále po své trase.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,39841 s | počet dotazů: 197 | paměť: 20190 KB. | 19.06.2024 - 13:37:34