Dočasné uzavření stanice Jinonice na lince B pražského metra


Pražský dopravní podnik oznamuje cestujícím, že z důvodu opravy je od zahájení provozu v sobotu 7. ledna 2017 do odvolání (předpoklad srpen 2017) uzavřena na lince B stanice metra Jinonice. Soupravy metra budou stanicí projíždět. Náhradní doprava je zajištěna pravidelnými autobusovými linkami číslo 137 a 149 od stanice metra Nové Butovice. Zřizuje se linka číslo 153 v trase Na Knížecí – Malvazinky – U Waltrovky – Jinonice – Vidoule.

Dočasně dojde také ke změnám v zastávkách autobusů:

Opatření pro linku číslo 137

V obou směrech se ruší zastávka Vidoule. Mezi zastávkami U Waltrovky a Jinonice se zřizují zastávky: U Waltrovky (pro směr Na Knížecí v Klikaté ulici u kruhového objezdu u hasičské stanice), U Trezorky (pro směr z centra v Radlické ulici v čele zastávkového zálivu, pro směr Na Knížecí v ulici U Trezorky v čele zastávkového zálivu). Přemísťují se zastávky Jinonice (směr Nové Butovice do  zastávkového zálivu v Radlické ulici, do zastávky linky číslo 501)a Hutmanka (pro směr z centra do ulice U Trezorky, cca 100 metrů za kruhový objezd, do čela zastávkového zálivu, pro směr Na Knížecí do ulice U Trezorky, do zastávkového zálivu před kruhovým objezdem).

Opatření pro linku číslo 149

Přemísťují se zastávky: U Waltrovky (směr Dejvická do Klikaté ulice ke kruhovému objezdu u hasičské stanice). Jinonice (směr Bavorská do zastávkového zálivu v Radlické ulici, do zastávky linky číslo 501).


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,37298 s | počet dotazů: 188 | paměť: 19993 KB. | 25.06.2024 - 23:51:20