Cyklostezka kolem přehrady Olešná bude uzavřená z důvodů konání závodu na in-line bruslích


Závod odstartuje v sobotu 25. června v 11 hodin od restaurace U Toma. Cíl bude na stejném místě o 24 hodin později, tedy v neděli 26. června v 11 hodin. Z bezpečnostních důvodů bude cyklostezka kolem přehrady Olešná ve Frýdku-Místku po dobu eXtrémního závodu zcela uzavřena. VEŘEJNOSTI BUDE VSTUP NA CYKLOSTEZKU ZAKÁZÁN od 10 hodin v sobotu 25. června do 11 hodin v neděli 26. června. Pro přecházení z jedné strany tratě na druhou poslouží speciální lávka poblíž restaurace U Toma.

Na místo konání závodu je zajištěna autobusová doprava. Autobusové linky č. 5 a 6 budou mít v sobotu a částečně i v neděli výjimečně zastávku až u letního aquaparku. Naopak autobusová zastávka U Václavíků – bude od soboty do neděle 13 hodin bez náhrady zrušena.

Dopravní opatření se budou týkat i automobilové dopravy. Uzavřeny budou některé příjezdové komunikace, a to k místnímu jacht klubu, k restauraci Rybárna a k restauraci Muroňka. K Muroňce bude možný příjezd ze strany od Palkovic. Přístup k restauraci Rybárna bude možný pouze pro pěší, a to po chodníku a za účasti pořadatelů závodu. Restaurace U Toma a restaurace Terasa budou přístupné z ulice Nad Přehradou, tedy ze zadní strany.

 

EXtrémní in-line závod EMOS INLINE24 má v kategorii sportovních dvojic a sportovních čtveřic statut otevřeného Mistrovství ČR v extrémním 24hodinovém in-line maratonu. Pravidelně se ho účastní také široká sportovní veřejnost. Závod odstartuje v sobotu 25. června v 11 hodin od restaurace U Toma. Cíl bude na stejném místě o 24 hodin později, tedy v neděli 26. června v 11 hodin. Vyhrávají týmy, které dosáhnou největšího počtu okruhů ve stanoveném limitu 24 hodin.

Závodníci jsou rozděleni do čtyř základních kategorií – Sport dvojice a čtveřice a Hobby dvojice a čtveřice. Závodníci z řad aktivní veřejnosti, tzv. hobíci, mají možnost zažít atmosféru mistrovských závodů a vyzkoušet si, kde mají svoje hranice a co dokážou. Závod vyhlašuje absolutní vítěze všech kategorií, takže na bednu každým rokem vystoupí až 120 závodníků.

 

Více na http://www.inline24.cz/inline24/ 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,53735 s | počet dotazů: 202 | paměť: 20053 KB. | 16.07.2024 - 05:19:15