Cyklistický závod omezí dopravu v centru Pardubic


phpThumb generated thumbnail
0 0 votes
Hodnocení článku

V sobotu 17.07.2021 od 08:00 hodin do 19:00 hodin dojde částečné uzavírce komunikací:Masarykovo náměstí, třída Míru, silnice: místní komunikace. Uzavírka je z důvodu pořádání cyklistického závodu „Pardubické kriterium“.  Objízdná trasa bude vedena obousměrně: K Polabinám, Masarykovo náměstí, Palackého třída.  V době konání závodu dojde v centru Pardubic také k omezení provozu MHD.  Dopravní podnik města Pardubic (DPMP) přijal následující opatření: Zastávky MHD Masarykovo nám. ve směru do Polabin i ve směru na nám. Republiky a zast. Sukova ve směru na nám. Republiky budou v této době uzavřeny. Stanoviště č. 3 autobusové zastávky Nám. Republiky před Grandem bude přeloženo na stanoviště č. 1 zastávky Nám. Republiky před divadlem. Zastávka Tř. Míru bude uzavřena v obou směrech.

Spoje trolejbusových linek č. 3 a 33 budou od 8:00 do 19.00 hodin vedeny z Hl. nádraží (stanoviště č. 4) ve směru do Lázní Bohdaneč (ke Globusu) odklonovou trasou ulicí Kpt. Bartoše a Bělehradskou ul. na zastávku Polabiny,Hradecká a dále po pravidelné trase. Tyto spoje obslouží všechny zastávky na odklonové trase a neoblouží zastávky Autobusové nádraží, Palackého, Masarykovo nám., Zimní Stadion a Stavařov!

Spoje linky č. 1 budou od 8.00 do 19.00 hodin vedeny ze zastávky 17. listopadu přes Palackého ul., ul. K Polabinám, Masarykovo náměstí zpět na do Jesničánek. Spoje obslouží zastávky Palackého a Masarykovo náměstí.

V Pardubicích se pojede jeden ze závodů Carla kriterijní ligy 2021. Pořadatelem závodů je Český svaz cyklistiky. Další závody se uskuteční 28. srpna v Ostravě,  5. září v Lovosicích a 11. září v Otrokovicích.

Zdroj: Dopravní podnik města Pardubic a.s.

Foto: Dopravní podnik města Pardubic a.s.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,68191 s | počet dotazů: 204 | paměť: 20255 KB. | 11.06.2024 - 11:28:11