České dráhy nabízejí slevu na Velkou pardubickou


Na letošní Velkou pardubickou je výhodné jet vlakem. Nejenže je vlaková zastávka jen pár kroků od bran dostihového závodiště, ale ušetříte také na vstupném. Po předložení platné jízdenky ČD, získáte slevu 50 %. Velká pardubická se koná v neděli 12. října 2014 a bude výjimečná také tím, že připomene 140. výročí, kdy se uskutečnil její první ročník. Program na závodišti je plánován od 11:00 do 16:00 hodin.

Přihlášku do letošní Velké pardubické podalo 64 přípravných týmů, 11 přihlášených koní reprezentuje zahraniční stáje. Číslo to ale nemusí být konečné. Majitelé a trenéři mají ještě během září možnost své svěřence, za vyšší poplatek, dohlásit. Kolik z těchto koní se ale skutečně postaví na start 124. Velké pardubické s Českou pojišťovnou bude definitivně známé až před startem samotného dostihu.

Koně musí nejprve splnit kvalifikační podmínky, tedy absolvovat jeden ze čtyř kvalifikačních dostihů, a pak být před startem fit. Přesto se dá předpokládat, že do dostihu odstartují velmi známá jména – třeba dvojnásobná vítězka, původem dáma z Francie Orphee des Blins, vloni stříbrný Nikas, král kvalifikací Trezor, velezkušený Kasim, hvězda posledních sezon Tiumen a mnoho dalších.

Na letošní Velkou pardubickou se vyplatí přijet vlakem Českých drah. Vlaková zastávka Pardubice-závodiště se, jak už její název napovídá, nachází jen pár kroků od bran dostihového areálu. Ale to není jediná výhoda. Pokud u pokladny závodiště předložíte platnou jízdenku ČD s cílovou stanicí v Pardubicích, získáte slevu 50 % na vstupenku. Akce se vztahuje jak na nejstarší a nejtěžší kontinentální steeplechase, tak i na další dostihy pardubického závodiště této sezony.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,00643 s | počet dotazů: 202 | paměť: 20216 KB. | 11.04.2024 - 22:00:05