Budeme jezdit s úsměvem ?


0 0 votes
Hodnocení článku

Ve středu 9. května 2007 zahájila Policie České republiky ve spolupráci s Českou pojišťovnou a.s. již 2. ročník celorepublikové dopravně preventivní akce  Jezdíme s úsměvem v Českých Budějovicích. Po Českých Budějovicích budou následovat i jiné regiony a akce poběží až do 27. září 2007. Cílem celého projektu je zdůraznit nutnost dodržování dopravních předpisů a zejména odpovídající rychlosti v okolí škol a míst, kde si hrají děti. Na přípravě  a výběru vhodných lokalit spolupracují školy a dopravní policisté. Dopravních kontrol na stanovištích se zúčastňují děti, které řidiče obdarují veselým nebo smutným autíčkem.

 Je to dobrý nápad, zapojit do hodnocení chování řidičů i děti. Může se jim zkušenost vrátit v dospělosti. U děti z 1. až 3. tříd to bude jistě zajímavá zkušenost. Co by však měly také děti vědět? Že udržet odpovídající konstantní rychlost není tak jednoduché a sebemenší rychlost automobilu by dětem nepomohla při jejich náhlém vběhnutí do silnice.

Vyhodnocení akce proběhne v měsíci říjnu a zájemci naleznou informace na stránkách www.mvcr.cz/policie/prevence/usmev.html.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,99281 s | počet dotazů: 197 | paměť: 24605 KB. | 25.05.2024 - 05:54:51