Záchytné parkoviště – Praha Běchovice


P12 detail
0 0 votes
Hodnocení článku

Při příjezdu do Prahy ve směru od Kolína přes Úvaly můžete využít jedno z mnoha záchytných parkovišť označené P+R a dál pokračovat městskou hromadnou dopravou.

Záchytné parkoviště v Praze 9 – Běchovicích je umístěno vlevo vedle příjezdové silnice I.třídy č.12 (Českobrodská). Parkoviště není z dálky vidět a je nutné věnovat pozornost dopravnímu značení a informačním tabulím. Na konci městské části Praha – Běchovice je po pravé straně informační tabule s upozorněním na parkoviště P+R . Následuje malá křižovatka a hned odbočující pruh vlevo na parkoviště. Pokud tuto odbočku přejedete, dostanete se po několika desítkách metrů na další křižovatku, kterou se můžete přes Východní spojku dostat na další P+R na Černém Mostě. Pozor, tato křižovatka je přímo na horizontu a pokud svítí sluníčko přímo proti řidiči, je to nepříjemné místo pro odbočování.

Parkoviště v Běchovicích je hlídané a v současné době bývá volné, protože o něm řidiči buď neví, nebo nepovažují za výhodné zde zaparkovat. I na tomto parkovišti se platí velmi nízký parkovací poplatek za den a ještě si můžete koupit jízdenky včetně celodenní v parkovacím automatu. Do Prahy se můžete svézt autobusem např. č.109 na stanici metra Palmovka . Nedaleko stanice autobusu je také malé vlakové nádraží. Vlakem z Běchovic se dostanete na stanici Praha – Libeň nebo nádraží v centru Prahy. Výhodné spojení pro návštěvníky Prahy i pro návštěvníky Sazky Arény.

Doporučujeme v Běchovicích sledovat pečlivě dopravné značení.

Schází viditelné označení nádraží Běchovice ale služba na parkovišti Vám jistě ráda poradí

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,97961 s | počet dotazů: 198 | paměť: 24672 KB. | 22.05.2024 - 00:08:00