Vlakem na multižánrový festival Vysočina fest v Jihlavě


České dráhy nabízejí návštěvníkům tohoto hudebního svátku zvýhodněné zpáteční jízdenky VLAK+ se slevou 25 % z ceny základních zpátečních jízdenek ČD. Od čtvrtka 11. do soboty 13. července 2013 se koná festival Vysočina fest v Jihlavě. Vstupenky na festival je možné zakoupit ve všech pokladnách Českých drah. Držitelé In-karty navíc ušetří i na vstupném, u kterékoliv pokladny ČD si mohou koupit vstupenku na festival se slevou 50 korun.

Jízdenky „VLAK+ Vysočinafest“ je možné koupit z libovolné stanice v České republice, kde staví vlaky ČD, do stanice Jihlava nebo Jihlava město. Platí ve 2. třídě všech vlaků ČD a mají prodlouženou platnost tak, aby pokryly celou dobu trvání festivalu – první den platnosti může být od 10. až do 13. července, poslední den platnosti je 14. července 2013. Pro cestu zpět z Jihlavy nebo Jihlavy města musí být jízdenky VLAK+ na lícové straně označeny razítkem, které návštěvníci dostanou u vstupu do festivalového areálu. Cena vstupenky je 650 korun, držitel In-karty obdrží slevu 50 Kč, v prodeji jsou v každé pokladně ČD.

Od 14. června do 14. července 2013 probíhá soutěž Vychutnej si letní festival! Pokud si v tomto období objedná cestující ve vlacích SC Pendolino občerstvení prostřednictvím aplikace ONLINE BISTRO, může vyhrát vstupenky na festivaly Colours of Ostrava nebo Vysočina fest. Vyhrává každý třicátý. Bližší informace jsou na stránkách www.jidelnivozy.cz v sekci soutěž.

Podrobnější informace k festivalu naleznete na www.vysocinafest.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,38265 s | počet dotazů: 202 | paměť: 20196 KB. | 21.06.2024 - 12:34:43