Vinařský půlmaratón omezí dopravu v Pardubicích


V sobotu 16.4.2016 se bude konat v centru Pardubic Pardubický vinařský půlmaratón, který si vyžádá omezení automobilové dopravy včetně MHD. V době konání sportovní akce bude pro MHD uzavřena tř. Míru, Sukova tř., nám. Republiky, Smetanovo nám., Jahnova, Bubeníkova, Sakařova, Husova, Kunětická a Studentská ulice. V té době budou uzavřeny i dva jízdní pruhy Masarykova nám. a Hradecké ulice od křižovatky s tř. Míru ke křižovatce s Poděbradskou ulicí a silnice II/324 do St. Hradiště.

Po dobu konání závodů nebudou obsluhovány zastávky: Sukova, Nám. Republiky, Karla IV., Židov,točna, Bezdíčkova, Holubova, Sakařova, Husova, Zlatá štika, Na Haldě, Na Bukovině, Krajský úřad, Univerzita, Cihelna,točna, Fáblovka a Na Okrouhlíku. Ve směru do Pardubiček bude uzavřena zast. U Kostelíčka, ve směru na Sukovu třídu zast. Masarykovo nám. a ve směru do Polabin zast. Masarykovo nám., Zimní stadion, Stavařov a Hradecká.

Odklonové trasy linek MHD v době od 7:00 do 17:00 hod.:

Linka č. 1 – bude obousměrně vedena po trase 17. listopadu – Palackého (náhrada za Masarykovo nám.) a po rychlodráze, kde obslouží zast. Hlaváčova a K nemocnici, na zastávku Slovany,Dašická a dále po své trase.

Linka č. 2 bude obousměrně vedena po trase na Hl. nádraží a dále po rychlodráze, kde obslouží náhradní zast. Hlaváčova a K nemocnici, obslouží zast. Štrossova (ve směru do Polabin i zast. U Kostelíčka) a dále po své trase.

Linka č. 5 – bude obousměrně vedena po trase na zast. 17. listopadu – Palackého (náhrada za Masarykovo nám.) a dále po rychlodráze, kde obslouží zastávky Hlaváčova, K nemocnici a Na Drážce a dále po své trase.

Linka č. 6 – z Dukly nám. bude vedena po své trase na zast. Výzkumný ústav, přejede na rychlodráhu, kde obslouží zast. Hlaváčova, projede část Palackého tř., ve svém směru obslouží zastávku Masarykovo nám. a dále po své trase. Ve směru na Duklu obslouží zastávku K Polabinám jako náhradu za Masarykovo nám.

Linka č. 8 a 88 – z Dubiny bude vedena na zast. K nemocnici a dále po rychlodráze, kde obslouží zast. Hlaváčova. Ve svém směru obslouží zast. Masarykovo nám. Ve směru na Dubinu obslouží zast. Palackého (ve směru ze Svítkova před Tescem) i zast. K Polabinám jako náhradu za Masarykovo nám. a dále po své trase.

Linka č. 9 – z Hůrek bude vedena po své trase na zast. Dubina,centrum. Na objízdné trase obslouží zast. Na Drážce, K nemocnici, Hlaváčova a ve svém směru i zastávku Masarykovo nám. Ve směru na Hůrka obslouží zastávku Palackého i zast. K Polabinám jako náhradu za Masarykovo nám. a dále po shodné objízdné trase.

Linka č. 11 – z Dubiny,sever bude vedena na zast. Na Drážce a dále po obousměrné objížďce po rychlodráze, kde obslouží zast. K nemocnici a Hlaváčova. Dále pojede po Palackého tř. a ulicí K Polabinám, kde ve svém směru obslouží zastávku K Polabinám. Ve směru do Polabin neobsluhuje zastávky Zimní stadion a Stavařov.

Linka č. 12 – bude vedena z Hl. nádraží na zastávku Palackého, obslouží zast. K Polabinám jako náhradní za zast. Masarykovo nám. Na objízdné trase po rychlodráze obslouží zast. Hlaváčova a K nemocnici. Ze zast. Štrossova pojede po své trase. Ve směru na Hl. nádraží obslouží i zastávku U Kostelíčka a Masarykovo nám.

Linka č. 13 – bude vedena ze Sluneční a po Palackého tř. na náhradní zastávku K Polabinám (za Masarykovo nám.) a dále po rychlodráze, kde obslouží zastávky Hlaváčova a K nemocnici. Ze zastávky Na Drážce pojede po své trase. V opačném směru obslouží i zastávku Masarykovo nám.

Linka č. 28 – ze Závodu míru bude vedena po Palackého třídě a po rychlodráze, kde obslouží zast. Hlaváčova, K nemocnici a Štrossova a dále po své trase. Ve směru na Závodu míru obslouží i zastávku U Kostelíčka. Odklonové trasy linek MHD v době od 9:00 do 16:00 hod.:

Linky č. 3 a 33 – ve směru do L. Bohdaneč pojedou po odklonové trase ulicí Kpt. Bartoše, Bělehradskou a Kosmonautů na zastávku Poděbradská a dále po své trase. Na odklonové trase zastavuje na všech zastávkách.

Linky č. 7, 10, 14, 16 a 17 – ve směru ke Globusu obslouží zastávky Palackého a K Polabinám jako náhradu za Masarykovo nám. Odklonové trasy linek MHD v době od 10:00 do 16:00 hod.: Linka č. 10 – ve směru na Cihelnu obslouží zastávku K Polabinám, jako náhradní zastávku za Masarykovo nám. a projede na náhradní výstupní zastávku zřízenou před Plynárenským učilištěm na Poděbradské ulici. Ve směru k nádraží obslouží zastávku Hradecká jako náhradní zastávku za zastávky Cihelna,točna a Univerzita.

Linka č. 16 – ve směru do Němčic (Dřítče) obslouží zastávku K Polabinám (náhrada za Masarykovo nám.) a vynechá zastávky Zimní stadion, Stavařov, Univerzita, Cihelna,točna, Fáblovka a St. Hradiště,hostinec (v Poděbradské ul. před Plynárenským učilištěm bude zřízena náhradní zastávka za Univerzitu a Cihelnu,točnu). Zastávka St. Hradiště,ObÚ. v obou směrech nahradí zastávky Fáblovka a St. Hradiště,hostinec. Spoje ve směru k Hl. nádraží obslouží zastávku Hradecká jako náhradu za zastávky Univerzita a Cihelna,točna.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,13450 s | počet dotazů: 188 | paměť: 20323 KB. | 22.05.2024 - 22:44:22