Veletrh CZECHBUS ukázal současnou nabídku vozidel pro veřejnou dopravu


DSC 0110

Ve třech výstavních halách v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech proběhl 9. ročník středoevropského veletrhu autobusů, hromadné dopravy, garážové a servisní techniky a názvem  CZECHBUS. Návštěvníci měli možnost prohlédnout si různé varianty vozidel hromadné dopravy a seznámit se službami, které s provozem těchto vozidel souvisí.

Během veletrhu proběhlo i několik jednání a konferencí.  Odborná konference s názvem „Veřejná doprava „ON-LINE“ 2019 byla věnována aktuální trendům v odbavovacích a informačních systémech (OIS) ve veřejné osobní dopravě. Nejen na výstavní ploše, ale také na konferenci „Elektrické autobusy pro město“, měli návštěvníci možnost se také seznámit se současnou nabídkou elektrických autobusů.

Kromě velkých autobusů pro zajištění městské hromadné dopravy nebo pro dálkovou přepravu osob, bylo na výstavní ploše i velké množství minibusů, které mají různé úpravy a využití. Slouží spolehlivě při zajištění provozu vybraných linek MHD, nebo je firmy a instituce využívají pro své klienty. V mnoha případech provozovatelé využili pro zakoupení nových vozidel dotační programy a pobídky.

Veletrh CZECHBUS 2019 je v nabídce veletrhů a výstavních akci ojedinělý svým zaměřením a návštěvníci se na tuto akci rádi vracejí. Technické inovace zajímají provozovatele veřejné dopravy, ale pohodlně vybavené autobusy ocení především cestující.

Doporučuji si zapsat do kalendáře termín 24.-26. listopadu 2020. Tehdy se totiž uskuteční 10. ročník veletrhu CZECHBUS 2020.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,01959 s | počet dotazů: 199 | paměť: 28640 KB. | 28.02.2024 - 10:05:14