V rámci programu Sodomkova Vysokého Mýta proběhne oslava 95 let autobusové výroby ve městě


0 0 votes
Hodnocení článku

Součástí programu Sodomkova Vysokého Mýta dne 3. června bude venkovní výstava dvou desítek autobusů značky Karosa různých typů a provedení. Pochopitelně nebude chybět ani tradiční sraz autoveteránů s karosérií Sodomka i závody historických velocipedů. Jako každý rok se můžeme těšit i na četnictvo, módní přehlídku, historické hasičské stříkačky, báječnou swingovou muziku a letos i na swingovou tančírnu. Projížďky po městě zajistí muzejní autobus RTO LUX, který je od loňského července součástí sbírky vysokomýtského muzea.
PROGRAM
Sraz automobilů s karosérií Sodomka (9:00 – 11:00)
Výstava historických autobusů Karosa (9:00 – 17:00)
Vyhlídkové jízdy historickým autobusem RTO (10:00 – 16:00)
Módní přehlídka kloboukového studia Dantes I. část (9:40 – 10:00)
Četnická pátrací stanice v akci (10:00 – 10:15)
Módní přehlídka kloboukového studia Dantes II. část (10:20 – 10:40)
Komentovaná přehlídka vozů Sodomka (10:45 – 11:00)
Vystoupení Swing Melody (11:00 – 12:00)
Četnická pátrací stanice v akci (12:30 – 12:50)
Jízda elegance a závody historických plášťových kol (13:00 – 14:00)
Hooříí! Hašení ohně dobovými stříkačkami (14:00 – 14:15)
Swingová tančírna (14:30 – 15:30)
Vystoupení orchestru JG Dix (16:00 – 17:00) + pár slov o historických autobusech
Vystoupení swingové kapely Stanley´s Dixie Street Band (17:00 –17:30)
Společný průvod za doprovodu Stanley´s Dixie Street Band ke kostelu sv. Vavřince a rozlučka s automobily Sodomka (17:30)
BÁJEČNÍ BAR – odpočinková zóna u kašny, koktejl, lehátka a ta správná hudba
Den otevřených dveří podniku Iveco Czech Republic, a.s.
U příležitosti 95. Výročí výroby autobusů proběhne 3. Června od 9:00 do 14:00 hodin Den otevřených dveří firmy Iveco Czech Republic, a.s.
Jízdní řády kyvadlové dopravy z náměstí k „hornímu závodu“ (vstup pod Lidlem) historickým autobusem Škoda 706 RTO LUX
Dopoled

Zdroj a foto:
Vysoké Mýto


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,15534 s | počet dotazů: 200 | paměť: 20319 KB. | 11.06.2024 - 10:54:21