V některých vozech SC Pendolina nebude možné volat mobilním telefonem!


0 0 votes
Hodnocení článku

(17:45)Na základě podnětů cestujících zavádějí České dráhy od 14.listopadu ve vlacích SuperCity tzv. tiché oddíly, které umožní cestování v klidném prostředí.Tichý oddíl najdou cestující ve vlacích SuperCity(s výjimkou spoje SC 278) v celém voze č.1(pro cestující v 1.vozové třídy) a v celém voze č.7 (pro cestující 2. vozové třídy). Tyto vozy jsou ve vstupních částech označený piktogramem „Tichý oddíl“ a piktogramem „Zákaz používání mobilních telefonů“.

Základní pravidla režimu a doporučení v tichých oddílech: Před nástupem do vlaku je nutné vypnou vyzvánění mobilního telefonu a netelefonuje se. Repasované notebooky, tablety a herní konzole se používají jen s vypnutým zvukem. Cestující neruší poslechem hudby ani přes sluchátka. Cestující by měli omezit hlasitou konverzaci a jiné rušivé projevy během jízdy i při nástupu a výstupu. Vlakový rozhlas zůstává zapnutý z důvodů informování cestujících.

V předprodeji je možné si zakoupit místenku SC do tichého oddílu prostřednictvím aShopu ČD nebo u pokladní přepážky na nádražích od 3.listopadu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,29904 s | počet dotazů: 205 | paměť: 24558 KB. | 25.07.2024 - 01:56:24