V Lužné u Rakovníka proběhne První parní víkend


Ve dnech  16. nebo 17. května pojede zvláštní vlak do železničního muzea v Lužné u Rakovníka! Zájemci se také mohou svézt parním vlakem z Lužné do Stochova a zpět. V čele vlaku pojede Kremák 534.0323. Ve Stochově si cestující mohou prohlédnout salonek T. G. M. ve staniční budově.

Po oba víkendové dny pojede z Prahy do Lužné u Rakovníka a zpět zvláštní historický vlak s lokomotivou Papoušek 477.043.

V Lužné u Rakovníka budou vystaveny historické lokomotivy, vagony a drážní techniku ve vnitřní i venkovní expozici. Největším lákadlem letošního prvního parního víkendu v Lužné bude nově opravená lokomotiva T 499.0002 (Kyklop). 

Jízdní řády (16. a 17. května 2015):

 Tam   Stanice   Zpět
  odj. 8:09  Praha Masarykovo n.  příj. 16:41
  8:18  Praha-Bubny 16:31
  8:26  Praha-Dejvice 16:24
  8:39  Praha-Veleslavín 16:14
  8:56  Hostivice 16:05
  9:17  Kladno 15:44
  9:34  Stochov 15:26
  9:48  Nové Strašecí 15:15
  9:56  Řevničov 15:06
 příj. 10:05  Lužná u Rakovníka  odj. 14:55

 

Tam   Stanice  Zpět 
 odj. 12:29  Lužná u Rakovníka  příj. 13:58
 12:44  Řevničov  13:45
 12:53  Nové Strašecí  13:33
 příj. 13:03  Stochov  odj. 13:22

Zdroj: CD


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,34922 s | počet dotazů: 192 | paměť: 20320 KB. | 22.05.2024 - 23:11:06