Radost jménem detailing: precizní čištění interiéru aut


0 0 votes
Hodnocení článku

Slyšeli jste někdy o detailingu? Tento pojem nám není znám ještě tak dlouho, ale to, co se pod ním skrývá, vás bude rozhodně bavit. Je to služba starající se o vaše auto do posledního detailu. Obnáší třeba leštění laku, mytí kol nebo čištění interiéru aut. Ten si dnes přiblížíme. Jak tedy vypadá taková péče o vnitřní prostory vozu, pod křídly detailingu?

Hloubkové čištění párou

Pokud jste si představili vám známý cockpit sprej s vanilkovou vůní, hadřík a spousta snahy, v tomto případě se mýlíte. Profi čištění interiéru aut se provádí pomocí parního čističe. Zašlé stropní čalounění i veškeré plastové prvky získají díky páře zpátky svůj původní vzhled. Samozřejmostí je vyčištění všech hůře dostupných prostor, včetně větráčků, malých tlačítek, dveřního čalounění nebo uzavíratelných kastlíků. Pára je skvělá také pro hloubkové čištění sedaček. Nejen ty budou vypadat opět jako nové.

Skleněné, kovové i dřevěné plochy

Součástí detailní péče o váš vůz je také mytí oken. Nejen zvenku, ale také zevnitř. Přes dokonale vyleštěná oka bude svět tam venku hned o něco zelenější. Pokud se ve vašem autě nachází třeba chromové součástí, jistě vás neudiví, že se budou blýskat i ty. Jestli váš interiér zdobí prvky ze dřeva, postaráno o ně bude tím nejjemnějším způsobem.

Kůže a koženka

Báli jste se, že se o kožené sedačky nikdo nepostará? Opak je pravdou! Díky kvalitní auto kosmetice a parnímu čističi bude i kůže a koženka podrobena tomu nejšetrnějšímu ošetření.

Něco navíc pro zdraví

Detailní čištění interiéru aut není jen povrchní záležitost. Jedná se o hygienický návyk, který by se měl pravidelně opakovat. Zajišťuje totiž řidiči nejen lepší pocit z jízdy. Jeho nespornou výhodou je hlavně dopad na zdraví. Zbavuje povrchy prachu, roztočů, bakterií i alergenů. Díky páře je každý povrch dokonale vyčištěn a vy můžete v autě lépe dýchat.
Kam se vydat

Ptáte se, zda máme nějakou zkušenost s kvalitním detailingem? Ano, máme! V Plzni na Domažlické sídlí firma, kterou si snadno zapamatujete. Zvolila totiž vše říkající název Detailingzavas.cz
O vaše auto se postarají kompletně stačí si jen vybrat ze široké nabídky služeb.
Tak co, už jste na cestě?

Fotka od Dariusz SankowskiPixabay


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,74450 s | počet dotazů: 203 | paměť: 24636 KB. | 27.05.2024 - 10:48:49