Nové autobusové spoje na trase Praha – Karlovy Vary – Sokolov – Cheb


5 1 vote
Hodnocení článku

Západočeská města Sokolov a Cheb propojí linka autobusového dopravce Student Agency express. Autobusový dopravce a člen skupiny Student Agency rozšíiřuje o tyto destinace svou dosavadní linku Praha – Karlovy Vary a zpět, a to od pondělí 16. Července 2011. Spoje Student Agency express budou do Sokolova a Chebu zajíždět 8x denně v obou směrech.

Prodej jízdenek na nové trasy Student Agency express je na všech standardních prodejních místech – tedy prostřednictvím pokladen Student Agency express na autobusových nádražích, poboček Student Agency, poboček železničního dopravce RegioJet a provizních prodejců s prodejem vnitrostátních jízdenek na autobusy Student Agency express a automatů Pay Plus. Začal také prodej přes internetový rezervační systém jízdenek na www.studentagency.cz a www.regiojet.cz . Cestující z Chebu, Sokolova i Karlových Varů mohou standardně také dále pokračovat například ve směru Olomouc, Ostrava a Žilina vlaky IC RegioJet a společně s nákupem jízdenky na autobus si koupit i jízdenku na návazný vlakový spoj IC RegioJet a samozřejmě také další autobusové spoje Student Agency express – například do Brna či do mezinárodních destinací.

Další informace o jízdním řádu a koupi jízdenky na linku http://jizdenky.studentagency.cz/cs/novinky/podstranky-novinky/jr-novy-16.07.2012-linka-praha-vary-cheb-sokolov.html

 Spoje Student Agency jsou velmi populární zejména díky vysokému standardu služeb a vysoké cestovní rychlosti a výhodné ceně Standardem je servis na palubě v rozsahu káva a další teplé nápoje zdarma, denní tisk, promítání filmu, bezplatné připojení k wi-fi a servis palubního personálu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
5 1 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,14106 s | počet dotazů: 201 | paměť: 20137 KB. | 16.07.2024 - 04:18:16