Nová svodidla nabízí firma z Ostravy


P53198133 300x225
0 0 votes
Hodnocení článku

ilustrační foto

Po několika letech testování, testování a certifikací přichází na trh silničních záchranných systémů lehčí svodidla se značkou AM. Nová svodidla AM jsou vyrobena z mikrolegované oceli, což je materiál s vyšší pevností, než ocel používaná pro výrobu svodidel NH4. Vedle nové svodnice byly z mikrolegované oceli vyrobeny i distanční díly a sloupky, které jsou zkráceny o 190 mm, čímž se podařilo významně snížit celkovou hmotnost záchytných systémů.

Nová svodnice má stejný tvar jako nejrozšířenější typ NH4, takže ji bude možno napojovat na systémy NH4 bez přechodových dílů. Svodidla AM splňují veškeré evropské normy a splnila kritéria při bariérových zkouškách za použití osobních vozidel, nákladních vozidel i autobusu.

Svodidla AM již jsou v prodeji a budou se montovat také na rychlostních komunikacích v Moravskoslezském kraji.

ArcelorMittal Distribution Solutions Czech Republic s.r.o. (AMDS CR),  je výrobcem certifikovaných trasových záchytných systémů v ČR a dále také důlních výztuží a za tepla válcovaných plechů a pásů. AMDS CR nová svodidla vyvinula spolu s výzkumníky ze své mateřské společnosti ArcelorMittal Ostrava.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,18486 s | počet dotazů: 209 | paměť: 20381 KB. | 25.07.2024 - 04:58:21