Dopravní opatření na pražské Jižní spojce


Práce související s demolicí mostu v ulici  Ke Garážím si vyžádají omezení dopravy na frekventované komunikaci. Jižní spojka bude uzavřena v úseku ulic Ke Garážím – Hlavní od 20.00 hodin 3. května 2013 do 15.00 hodin 5. května 2013. Směr z Prahy 5 na dálnici D1 (Brno ) bude průjezdný bez omezení.

Doprava je vedena po objízdné trasy: Ve směru z Prahy 5 na Prahu 10 (cíl Hostivař): rampa  na ul. 5. Května (vpravo), 5. Května, rampa na ul. Ryšavého (vpravo), Ryšavého, Türkova, rampa k ul. Senohrabská (vlevo), Spořilovská.

Ve směru z Prahy 10 na Prahu 5 (cíl Braník): rampa na ul. 5. Května (vpravo), 5. Května,  rampa na ul. Vyskočilova (vpravo), Vyskočilova,  Michelská (vpravo), rampa na ul. Jižní spojka (vpravo)

Pro cesty s cílem v Braníku je možno využít i sjezd na ulici Na Strži  s možností využít dále ulic Budějovická nebo Olbrachtova.

Upozorňujeme řidiče, že Jižní spojka ve směru z Prahy 10 na Prahu 5 (směr Braník) bude zúžená před nájezdovou rampou na magistrálu na jeden jízdní pruh a bude nutno  dodržovat pravidlo tzv. zipu. Tedy ke střídavému zařazování vozidel ve zúženém místě – tj. nejprve projede vozidlo v průběžném pruhu, které se nachází vedle vozidla, které dojelo „ke konci“, a pak se zařadí toto vozidlo z pruhu, který přestal být průběžný.

Nákladním vozidlům nad 12t nebude umožněno do uzavřeného úseku vjíždět a je nutno, aby sjížděla na ulici Spořilovská.

Z důvodu přípravných prací bude omezen provoz na Jižní spojce  v levém jízdním pruhu obousměrně od 29. dubna 2013 do 3. května 2013.

Po ukončení uzavírky bude provoz po komunikaci Jižní spojka obnoven,  pouze ve směru z Prahy 5 na Prahu 10 bude provoz omezen v pravém jízdním pruhu v místě prací.

Investorem stavební akce je Technická správa komunikací hl. m. Prahy, zhotovitelem společnost Porr, a.s.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,03611 s | počet dotazů: 186 | paměť: 20161 KB. | 12.04.2024 - 19:12:58