Dopravní opatření v centru Prahy související s konáním „půlmaratonu“


Hervis 1/2Maratonu Praha se uskuteční v sobotu 6. dubna 2013 a bude jej doprovázet řada dopravních opatření, která se budou týkat komunikací na území Městských částí Praha 1, 2, 4, 5, 7 a 8. A to, jak komunikací, po kterých povede trasa závodu, tak i některých přiléhajících k této trase.

Trasa závodu povede po těchto komunikacích: 17. listopadu, nám. J. Palacha, Křížovnická, Smetanovo nábř., Masarykovo nábř., Jiráskovo nám., Rašínovo nábř., Plavecká, Botičská,  Na Slupi, Ostrčilovo nám., Sekaninova, Jaromírova, Ostrčilovo nám., Na Slupi, Svobodova, Rašínovo nábř., Palackého most, Lidická, Svornosti, Strakonická, Hořejší nábř., Nábřežní, Janáčkovo nábř., most Legií, Smetanovo nábř., Křížovnická, nám. J. Palacha, Mánesův most, Klárov, nábř. E. Beneše, nábř. kpt. Jaroše, Bubenské nábř., Komunardů, Jateční,  Jankovcova, Libeňský most, Štorchova, Voctářova, Rohanské nábř., Těšnovský tunel, nábř. L. Svobody, Dvořákovo nábř., Čechův most, nábř. E. Beneše, U Plovárny, Kosárkovo nábř., Mánesův most, nám. J. Palacha, 17. listopadu.

Na ulicích, kde vede trasa závodu, budou umístěné přenosné dopravní značky se zákazem parkování na komunikacích s časovým omezením. Je na řidičích, aby je respektovali, protože s ohledem na bezpečnost musí být trasa bezpodmínečně uvolněna. V případě, že vozidla na komunikacích zůstanou, budou vozidla odtažena. Odtažená vozidla, která nebudou v průběhu akce vyzvednuta, budou  po jejím skončení vrácena zpět na místo. Veškerou manipulaci s vozidly hradí na základě předem uzavřené smlouvy pořadatel akce, který pak může náhradu vymáhat na držiteli vozidla.

Na bezpečnost a veřejný pořádek podél trasy dohlédnou strážníci Městské policie hl. m. Prahy, Policie ČR zaměří hlavní síly a prostředky na řízení dopravy na křižovatkách a poskytne doprovodná vozidla.

Z uvedených skutečností si mohou řidiči snadno odvodit, že v sobotu 6.dubna 2013 není dobré do centra města jezdit ani v uvedených ulicích parkovat!

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,02287 s | počet dotazů: 197 | paměť: 20256 KB. | 25.07.2024 - 03:38:20