České dráhy vypraví na koleje Youtuberský vlak


Deset známých českých youtuberů na jednom místě a navíc v jedinečném prostředí – to je projekt, který zatím nemá v Česku a v Evropě obdoby. Speciální souprava vyjede 25. listopadu z nádraží Praha-Holešovice. Na palubě budou čekat youtubeři Stejk, Vaďák, Vidrail, Veronika Spurná, PJAY, DomiNovak, Luboš je celkem fajn, Herdyn, Adele Brandi a Wedry.

Youtuberský vlak vyjede přesně v 10:50 hod. (ovšem odbavení cestujících začne již 30 minut před odjezdem) v sobotu 25. listopadu z nádraží Praha-Holešovice. Během jízdy nečekají cestující žádné zastávky, ale 5 hodin zábavy a nevšedních zážitků.  Speciální spoj je určen mládeži ale i dětem, proto je také posílen dohled a bezpečnost při jízdě a rodiče mohou své ratolesti na akci doprovodit. Jízdenky na netradiční spoj vyjdou na 690 korun. V ceně je nejen pětihodinový program, ale i drobné občerstvení na palubě.

Během pětihodinového programu bude mít každý účastník akce možnost setkat se se svým oblíbeným youtuberem osobně, dostat podpis nebo se vyfotit. V pěti vagonech suopravy railjet budou probíhat různé aktivity v rámci pěti sekcí / oblastí:

Beauty – creative – vagón pro ty, kteří se zajímají o beauty videa a rádi tvoří. Během jízdy tak zjistí, jak beauty videa vznikají, naučí se je sami točit a vytvoří si vlastní DIY make-up doplňky a dekorace.

Entertainment – music – vagón s tímto programem se věnuje hudebním videím, nejrůznějším výzvám a soutěžím o ceny, jako je například pie face challenge a další. Součástí je i karaoke v music části a z akce vznikne i videoklip – na jakou písničku, je ale překvapení.

Gaming – zajímavé přednášky ze světa počítačových her, to bude jednou z náplní v gaming vagónu. Milovníci PC her se utkají i v offline turnaji – Rocket League.

Chillout – pohodový vagón zaměřený na vlogování, kde se každý dozví, jak tvořit vlastní vlog i „kouzelnické“ triky, jak být zajímavý. Součástí bude i ochutnávka zahraničních sladkostí.

Meet & greet – vůz vyhrazený pro setkávání youtuberů s fanoušky.

Pro youtuberský vlak České dráhyk vyčlenily svou nejmodernější soupravu railjet, která je vybavena systémem blokování dveří a to i v případě zastavení vlaku. Po celou dobu jízdy bude v každém vagónu k dispozici odborný dozor zajišťující bezpečnost a plynulý chod události. Ve vlaku bude i zdravotník a při nástupu bude na nástupištích bezpečnostní hrazení ke každému vstupu, aby se účastníci akce nemohli pohybovat na místech, kde nemají. I když je program přímo vytvořen pro mladé lidi, na jízdu se s nimi mohou vydat i rodiče. K dispozici jim bude bistrovůz, kde si mohou vybrat z běžné nabídky podle aktuálního menu v cenách happy hours. Dále pro ně bude vyčleněn jeden vůz, kde mohou sedět ve chvíli, kdy v ostatních vagónech bude probíhat program.

Možnost zakoupení jízdenek  na https://www.cd.cz/nase-vlaky/youtubersky-vlak/-29601/

 

Zdroj: ČD


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,05553 s | počet dotazů: 188 | paměť: 20344 KB. | 24.05.2024 - 07:53:59