České dráhy mají svůj internetový Fanshop


0 0 votes
Hodnocení článku

První prosincový den odstartoval provoz  Fanshop Českých drah. Železniční fanoušci zde najdou několik stovek dárkových a upomínkových předmětů, které odkazují na národního dopravce. Na svoje si ve Fanshopu přijdou jak velcí, tak malí železniční fanoušci. Naleznou tu široký sortiment oblečení od dětských bodyček, triček až po mikiny, a to vše v mnoha velikostech, jak pro děti, tak dospělé. V nabídce jsou ale také doplňky, jako deštníky nebo kravatové spony. Malé železniční fanoušky potěší omalovánky, puzzle, pexeso, sada výpravčího i s čepicí a především celá řada lokomotiv, vlaků  a vláčků z nejrůznějších materiálů. Na své si přijdou i ti, kteří potřebují kancelářské potřeby nebo kalendáře a diáře na rok 2024. Na Fanshopu je i mnoho publikací a knih popisujících historii i současnost železnice a nechybí ani audioknihy s pohádkami o mašinkách. Na cesty zase poslouží například otvírák, termohrnek nebo placatka, které Fanshop také nabízí. Z drobné elektroniky pak jsou tu outdoorová powerbanka, bezdrátová sluchátka nebo 3D flash disky, například v podobě legendárních lokomotiv Sergej, Bardotka, Vectron nebo jednotek RegioShark či CityElefant.

Prvních 300 zákazníků, kteří nakoupí za více než 1 000 korun, s objednávkou obdrží i dárek v podobě ponožek se vzorem. Uskladnění a distribuci má na starosti firma Kůta logistik a o doručení až k zákazníkovi se postarají společnosti Zásilkovna, PPL nebo DPD. Při objednávkách nad 2 000 korun je doprava zdarma.

Nabídka Fanshopu se bude dále rozšiřovat o další položky. Do budoucna by tu železniční fanoušci mohli pořídit také vyřazené předměty z vlaků. Například stolečky, popelníky, sedadla z interiéru vyřazených vlaků a další zajímavosti.

Fanshop Českých drah najdete na stránkách www.cd.cz/fanshop.

 

Zdroj:

České dráhy


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,11092 s | počet dotazů: 204 | paměť: 28712 KB. | 01.03.2024 - 20:31:04