Bezpečně do škol – soutěž s dopravní tématikou


0 0 votes
Hodnocení článku

Dnešním dnem se zahajuje první kolo internetové soutěže, kterou představili na tiskové konferenci zástupci Středočeského kraje a Ministerstva dopravy ČR.

Hejtman Středočeského kraje Ing. Petr Bendl uvedl, že projekt “ Bezpečně do škol “ se  představil v některých školách již v roce 2004. V současné době se mohou děti těšit na soutěž prezentovanou na internetových stránkách, které budou přístupné pro všechny zájemce. Obsahově byl projekt připraven s odborníky BESIPU. Výtvarnou podobu stránek připravila Mgr.Barbora Čechová.

Soutěž “ Bezpečně do škol“ bude prezentovat také zpěvačka Lucie Bílá, která se zúčastnila tiskové konference spolu se svým synem. Na tiskové konferenci připomenul zástupce MDČR Mgr. Robert Šťastný také další projekty , které  se v současné době realizují a o kterých čtenáře našeho magazínu pravidelně informujeme. Odborný garant internetové soutěže je Dr. Karel Pospíšil. Internetová soutěž bude probíhat ve třech kolech. První kolo začíná právě dnes a končí 17.4.2005. Do druhého kola postoupí  všichni, kteří budou odpovídat na otázky  převážně správně.

Bezpečně do školy


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,46429 s | počet dotazů: 206 | paměť: 24487 KB. | 22.04.2024 - 05:29:23