Venkovní žaluzie – účinný prostředek proti hluku a prachu z dopravy


Na rozdíl od vnitřních žaluzií a rolet nabízí venkovní žaluzie účinnější ochranu před slunečním zářením. Dalším velkým pozitivem venkovních žaluzií je jejich termoregulační schopnost, a také schopnost snížit hladinu hluku, který může z venku doléhat přímo do bytových prostor. Velkým (a často opomíjeným) benefitem venkovních žaluzií je ochrana proti prachu z ulice. I venkovní žaluzie mohou vypadat na pohled pěkně, a zákazník si může vybrat mezi několika typy:

Univerzální exteriérové žaluzie CETTA

Lamely žaluzií jsou zakulaceny do tvaru písmene C, díky čemuž vytvoří kompaktní ochrannou vrstvu a jsou lépe odolné vůči větru. Tyto žaluzie stojí na pomezí mezi vnitřním a vnějším užitím. Mohou být aplikovány jak v interiéru, tak v exteriéru. Při aplikaci na prostředí exteriéru tyto žaluzie velice dobře provádí termoregulační schopnost a spoří energii.

Samotných žaluzií CETTA je více druhů, a to CETTA 50, a CETTA 65, která má k dispozici duo systém s dvojitým naklápěním lamel.

Žaluzie jsou ovládány elektricky a mohou být instalovány na plochu až 16 m2, disponují vysokým stupněm zastínění a termoregulačním i ochranným efektem proti hluku a prachu.

Pevné venkovní žaluzie SETTA

Tyto žaluzie se instalují pouze do exteriéru a představují zcela prvotřídní řadu žaluzií k venkovnímu zastínění. Uzavřené lamely do tvaru písmene S tvoří plnou kompaktní plochu, která dokonale izoluje od hluku a představuje vysoce termoregulační efekt. Díky hliníkovým vodícím lištám jsou žaluzie pevné, a i při silném větru se udrží na svém místě. Díky hliníkovým lištám jsou vynikajícím ochranným prvkem proti vloupání.

Široké využití těchto žaluzií dokládá jejich skvělou adaptabilitu pro jakoukoli budovu. Žaluzie jsou v prodeji ve dvou druzích a to SETTA 65 a SETTA 90, které mají speciální a vylepšenou ochranu proti hluku, vlisovanou gumu ve spodní části žaluzie.

Ukázka výborných venkovních žaluzií zde: http://www.dopos.cz/produkty/venkovni-zaluzie/

Termoregulační venkovní žaluzie ZETTA

Posledním významným typem venkovních žaluzií,  jsou  žaluzie ve tvaru písmene Z. Tyto žaluzie se používají  pro zastínění větší obytné plochy pro administrativní budovy nebo rodinné domy. Díky vlisované gumě po celé délce žaluzie je zajištěn perfektní termoregulační efekt, a také díky celistvosti uzavřené žaluzie je zamezeno pronikání hluku do interiéru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,42908 s | počet dotazů: 190 | paměť: 24518 KB. | 23.05.2024 - 20:55:51