Údolím řeky Sázavy pojede Posázavský pacifik


0 0 votes
Hodnocení článku

V sobotu 7. července 2007 vyjede z Prahy hl. nádraží parní vlak sestavený z historických vozů s dřevěnými lavicemi a tažený parní lokomotivou z roku 1917. Součástí vlaku bude i služební vůz pro přepravu kol, lodí a kočárků i bufetový vůz. Na trase čeká na cestující několik zajímavých turistických atrakcí. V Jílovém u Prahy bude kromě muzea těžby zlata  otevřena i prohlídková trasa ve středověké štole sv. Josefa. Zájemci o vojenskou techniku budou moci navštívit vojensko-historické muzeum Lešany u zasávky Krhanice. Na návštěvníky čeká i hrad Český Štenberk.

Jízdní řád:

odjezd                                      příjezd

9.44       Praha hl. nádraží        20.11

9.50       Praha Vršovice            20.06

10.06     Praha Braník               –

10.17     Praha Zbraslav           –

10.29     Vrané nad Vltavou      –

10.41     Davle

10.47     Petrov u Prahy

10.55     Luka pod Medníkem

11.03     Jílové u Prahy

11.16     Krhanice

11.23     Týnec nad Sázavou

11.42     Čerčany                     19.15

12.42     Hvězdonice                18.36

12.47     Chocerady                 18.31

13.02     Samechov                  18.26

13.06     Stříbrná Skalice          18.22

13.15     Sázava – Černé Budy  18.13

13.33      Ledečko                     17.57

13.47     Český Šternberk         17.43

14.01     Kácov                          17.29

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

  • Liberec chce přilákat do města turisty i filmaře27. ledna 2014 Liberec chce přilákat do města turisty i filmaře V letošním roce bude Odbor sportu a cestovního ruchu Magistrátu města Liberec realizovat celou škálu nových aktivit, které chce prezentovat na turistickém portálu. Všechny aktivity, […]
  • Meteorologové varují před sněžením18. března 2013 Meteorologové varují před sněžením Český hydrometeorologický ústav vydal dnes výstražnou informaci o novém sněžení, které může výrazně zkomplikovat situaci v dopravě. Výstraha platí pro  Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, […]
  • Galerie Vankovka 218. května 2023 Galerie Vankovka 2
  • Dočasné výluky tramvají v Brně23. února 2012 Dočasné výluky tramvají v Brně DP Brno upozorňuje obyvatele a návštěvníky Brna na výluku provozu tramvají z důvodu údržby (broušení) kolejí, která bude v sobotu 25. února a v neděli 26. února 2012 vždy od 7:00 hodin do […]
  • V Karviné začíná rekonstrukce hlavního nádraží18. listopadu 2022 V Karviné začíná rekonstrukce hlavního nádraží Správa železnic vybrala zhotovitele rekonstrukce další významné výpravní budovy v Moravskoslezském kraji. Rozsáhlou obnovu objektu ve stanici Karviná hlavní nádraží zrealizuje firma TOMI – […]
  • Bazén v Mladé Boleslavi29. května 2023 Bazén v Mladé Boleslavi
  • Svatá Barbora bude chránit stavbaře při ražbě pokračování trasy metra A25. června 2010 Svatá Barbora bude chránit stavbaře při ražbě pokračování trasy metra A Patronka horníků a tunelářů bude dbát nad bezpečností stavitelů nové trati metra A vedoucí ze stanice Dejvická až do Motola. Do štoly Markéta uložil sošku pražský primátor 22.6.2010. Na […]
  • ProLogis plánuje další rozvoj na českém trhu.22. února 2006 ProLogis plánuje další rozvoj na českém trhu. ProLogis, přední světový developer distribučních , průmyslových a logistických objektů, působí na českém trhu od roku 2002. Firma má zastoupení v 18 zemích a v České republice spravuje […]
  • V Praze je v provozu další čerpací stanice na CNG10. června 2009 V Praze je v provozu další čerpací stanice na CNG V areálu Pražských služeb a.s. je od května 2009 v provozu čerpací stanice pohonných hmot, které má také tři stojany na čerpání CNG a má nonstop provoz. Stanice je určena pro vozidla […]
  • Velorexy se projedou po Road 6612. srpna 2008 Velorexy se projedou po Road 66 Celkem 4000 kilometrů ujedou čtyři tříkolky značky Velorex během měsíce září 2008. Transport do Ameriky zajistila společnost Čechofracht.Křehké konstrukce Velorexů byly upevněny do […]
Stránka načtena za 2,50052 s | počet dotazů: 196 | paměť: 24467 KB. | 12.04.2024 - 18:49:39