Stavba mimoúrovňové křižovatky v Praze 9 zkomplikuje dopravu


0 0 votes
Hodnocení článku

Od soboty 22.1.2011 dojde v souvislosti se stavbou křižovatky Veselská x Kbelská x Cínovecká na silnici E55 k zásadním dopravním změnám, které se dotknout komunikací v Praze 8, 9 a 18.Na křižovatce bude přerušeno průsečné křížení Cínovecká x Veselská – směr z centra do Letňan  a k nákupnímu centru TESCO Letňany. Objížďky budou vedeny po dvou trasách:

 I. Kbelská – Prosecká – Tupolevova

II. Cínovecká – Kostelecká – Tupolevova

Dále nebude možné projet z parkoviště od areálu Tesco Letňany směrem do centra přes ulici Kbelská. Objízdná trasy vedou přes Tupolevovu ulicí a dál je možné zvolit směr výjezd z města přes Kosteleckou a Cínoveckou. Druhý směr vede také ulicí Tupolevova ale směrem kolem stanice metra Letňany a dál na Kbelskou nebo na Proseckou ulici.

Pro tranzitní dopravu máme dobou informaci – tah E55 bude průjezdný bez objízdných tras. Bude umožněno také pravé odbočení z ulice Kbelská do ulice Veselské směrem na obchodní centru Tesco Letňany.

Komplikace s dopravou jsou způsobeny pokračováním stavby mimoúrovňové křižovatky, která by měla zlepšit průjezd po Pražském okruhu a současně umožnit bezpečnější propojení s obchodním areálem Tesco Letňany a městskou částí Letňany. Mapa.

Generálním dodavatelem stavby je Sdružení MÚK PPO – Liberecká – sdružení firem Integra stavby,a.s. a Dálniční stavby Praha,a.s.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,37885 s | počet dotazů: 200 | paměť: 24429 KB. | 21.06.2024 - 13:29:34