V polovině září budeme znát vítěze výtvarného návrhu pro pražskou tramvaj


Pod záštitou radní MHMP pro oblast školství a volného času Ludmily Štvánové a radního MHMP pro oblast dopravy Jiřího Pařízka vyhlašuje Dopravní podnik hl.m. Prahy třetí ročník soutěže Namalujte si svoji tramvaj.

Soutěž je určená pro třídy druhých stupňů pražských základních škol a primy až kvarty víceletých gymnázií. Přihláškou do soutěže je vizuální ztvárnění pražského tramvajového vozu vytvořené konkrétní třídou dle šablony ve formátu A3, kterou lze stáhnout na adrese www.dpp.cz/soutez-namalujte-svou-tramvaj. Soutěž je určena pouze pro celé třídy, nikoliv pro jednotlivce. Každá třída může do soutěže zaslat pouze jeden návrh. Všechny zaslané vizualizace zhodnotí porota složená z odborníků, která vybere deset nejlepších návrhů.

Návrhy v šabloně je třeba zaslat popř. dopravit na adresu Dopravní podnik hl.m. Prahy a.s., odbor marketinku a komunikace, Sokolovská 217/42, 190 22 Praha 9, a to nejpozději do pátku 12. 9. 2014. Porota vyhlásí výsledky v pondělí 15. 9. 2014. Vítězný návrh bude použit jako šablona pro polep reálného vozu tramvaje typu T3, který bude jezdit po dobu jednoho roku na běžné lince městské hromadné dopravy. Před uvedením tramvaje do provozu proběhne slavnostní vyhlášení vítězů a křest tramvaje v Muzeu MHD pro všech deset vyhodnocených tříd. Vítězná třída se v polepeném voze projede jako první během slavnostní jízdy Prahou.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,13156 s | počet dotazů: 189 | paměť: 20233 KB. | 25.07.2024 - 03:23:50