Nová trasa cyklobusu je Přerov – Bumbálka


Linku zajišťuje společnost Veolia Transport Morava ve spolupráci s městy Přerov, Hranice a Lipník nad Bečvou. Cyklobus pojede na trase Přerov – Lipník nad Bečvou – Hranice – Valašské Meziříčí – Rožnov pod Radhoštěm – Horní Bečva – Bumbálka každou sobotu od 29. 6. do 31. 8. 2013.

Cyklobusy Veolia Transport Morava jsou provozovány jako běžné autobusové linky a mohou je využít k přepravě jak cykloturisté s jízdními koly, tak i pěší turisté a všichni ostatní cestující. Místenky do cyklobusu si můžete zakoupit na adrese http://rsm.veolia-transport.cz . Rezervace míst není povinná, přesto, pokud hodláte cestovat s jízdním kolem, rezervaci doporučujeme, neboť maximální kapacita cyklopřívěsu je pouze 16 kol. Místenky je  možné  zakoupit v infocentrech v Přerově, Lipníku nad Bečvou či Hranicích.

Pro sobotní přepravu je možné místenky zakoupit nejpozději v pátek do 14:00 hodin. 

Příklady cen obyčejného jízdného:

Přerov – Bumbálka: 100,- Kč

Přerov – Rožnov pod Radhoštěm: 85,- Kč

Lipník nad Bečvou – Bumbálka: 85,- Kč

Hranice – Bumbálka: 76,- Kč

Přeprava jednoho dítěte ve věku do 6-ti let v doprovodu staršího cestujícího je zdarma. Děti ve věku 6 až 15 let mají nárok na poloviční jízdné (děti od 10 let svůj nárok na poloviční jízdné prokazují průkazem vystaveným kterýmkoliv autobusovým nebo železničním dopravcem, případně cestovním pasem). Cena přepravy jízdního kola je 15 Kč, nicméně pokud si zakoupíte místenku pro jízdní kolo za 15,- Kč, za přepravu jízdního kola v autobusu již znovu neplatíte.

 Jízdní řád- http://morava.veolia-transport.cz/res/data/013/001449.pdf


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,49767 s | počet dotazů: 191 | paměť: 28551 KB. | 24.02.2024 - 04:18:12