Nadace Partnerství vyhlásila další ročník soutěže projektů zklidňování dopravy


0 0 votes
Hodnocení článku

Do jubilejního 10. ročníku soutěže Cesty městy mohou zájemci posílat přihlášky až do 31.května 2011.

Do soutěže je možné přihlásit dopravní řešení zaměřené na zvyšování bezpečnosti silničního provozu, zkvalitňování veřejného prostoru a optimální uspořádání automobilové, cyklistické, pěší a veřejné dopravy.

Podmínkou účasti je uvedení do provozu  během posledních pěti let ( od 1.1.2006 do 31.5.2011). Možnost poslat realizované dopravní řešení mají obce, města, sdružení obcí, mikroregiony nebo městské obvody a části.  Mezi nejzajímavější projekty se rozdělí ceny za více než 500 tisíc korun. Finanční ocenění však není hlavním motivem většiny účastníků. Jedná se především o zviditelnění kvalitních projektů a jejich realizaci. Soutěž Cesty městy má tak inspirativní a propagační funkci. Přehled zúčastněných akcí je k nahlédnutí na stránkách www.cestyměsty.cz

Generálním partnerem soutěže je společnost Škoda Auto, Ministerstvo dopravy ČR. Mediálně tuto soutěž prezentuje také náš internetový magazín Komunikace a doprava www.izdoprava.cz   Snažíme se přinášet informace některých projektech soutěže a současně nabízíme porovnání s realizovanými nesoutěžními projekty, které máme možnost zdokumentovat při svých cestách v rámci celé republiky i v zahraničí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,18185 s | počet dotazů: 193 | paměť: 24632 KB. | 24.05.2024 - 01:04:11