Celostátní kolo dopravní soutěže Mladý cyklista se pojede ve Šternberku


0 0 votes
Hodnocení článku

Celorepubliková soutěž ve znalosti pravidel silničního provozu, v poskytování první pomoci a jízdy zručnosti se uskuteční ve dnech 15. – 17. června 2010.

Z kraje Vysočina pojedou na družstva Základní školy Nuselská z Havlíčkova Brodu. Krajského kola v Jaroměřicích se účastnilo celkem pět družstev mladší kategorie a čest družstev starší kategorie (celkem  44 dětí). V kraji Vysočina je evidováno devět dopravních hřišť( Humpolec, Jaroměřice nad Rokytnou, Jihlava, Kamenice nad Lipou, Moravské Budějovice, Pelhřimov, Světlá nad Sázavou, Třebíč, Žďár nad Sázavou). Další krajská kola proběhla v jednotlivých krajích během května a počátkem června. Krajské kolo soutěže Mladý cyklista 2010 Pardubického kraje proběhlo 4.června 2010 na dopravním hřišti při ZŠ Ležáků v Hlinsku. V Karlovarském kraji se krajské kolo soutěže konalo ve Staré Roli dne 20.května 2010. Zúčastnili se žáci z dvanácti základních škol a vítězné družstvo je ze ZŠ Stará Role. V Libereckém kraji proběhlo krajské kolo ve dnech 2.-2.června 2010 na dopravním hřišti ve Frýdlantě. Účastnilo se 60 dětí a v obou kategoriích zvítězila družstva z Lomnice nad Popelkou.

Další podrobnější informace o letošní soutěži naleznou zájemci na stránkách MD – v sekci BESIP. V letošním ročníku čekalo na soutěžící několik změn. Zásadní změna čeká na mladé cyklisty při zdolávání  překážkové tratě, kterou musí zdolat s batohem na zádech se zátěží.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,24881 s | počet dotazů: 196 | paměť: 24411 KB. | 12.06.2024 - 08:54:11