Autogramiáda jezdců Barum Czech Rally Zlín v Obchodním centru Zlín


Tři dny před ostrým startem Barum Czech Rally Zlín velká autogramiáda posádek z čela startovního pole. Pořadatelé zlínské rally připravili ve spolupráci s Obchodním centrem Zlín na Kvítkové ulici pro početné zástupy fanoušků tradiční autogramiádu předních jezdců letošního čtyřiačtyřicátého ročníku této populární rally, která je součástí FIA Mistrovství Evropy v rally (ERC) a Mediasport Mezinárodního mistrovství České republiky v rally 2014 (MMCR). Autogramiáda se uskuteční v úterý 26. srpna v 18 hodin, doprovodný program bude začne již hodinu po poledni.

Velkým tahákem pro všechny fanoušky bude účast továrních jezdců Škoda Motorsport, podpisy rozdají vedoucí jezdec evropského šampionátu Esapekka Lappi z Finska a německý pilot Sepp Wiegand. Na autogramiádě se objeví i mnohonásobný portugalský šampion Bruno Magalhaes, který se objevil ve Zlíně již během pondělního dne, dále Robert Barrable z Irska, Robert Consani z Francie a pozvání obdrželi i tovární jezdci Peugeot Rally Academy Craig Breen z Irska, Kevin Abbring z Nizozemska a bývalý tovární jezdec M-Sport Ford WRT Ott Tänak z Estonska.

Z českých jezdců se v Obchodním centru Zlín představí pětinásobný český šampion a trojnásobný vítěz zlínské rally Roman Kresta, dále  Antonín Tlusťák, Jan Jelínek, Martin Březík a další. Mužské oko potěší i zástupkyně něžného pohlaví, podpisy rozdá Jekatěrina Stratijevová z Bulharska a v jednání je účast Inessy Tuškanové z Ukrajiny, která se prosadila vedle rally i v modelingu, kde pózovala pro světoznámý pánský časopis Playboy.

Na parkovišti před obchodním centrem budou od poledne vystaveny soutěžní vozy, například Škoda Fabia Super 2000 Antonína Tlusťáka, dále Mitsubishi Lancer EVO IX, Renault Clio R3 Adama Koblihy nebo vůz Lada VFTS zvoucí k Star Rally Historic.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Více na IZdoprava.cz ->   Zájemci o dotace na výstavbu a údržbu cyklostezek mohou podávat žádosti na SFDI

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,61114 s | počet dotazů: 223 | paměť: 29071 KB. | 08.12.2023 - 21:09:57