U Ještědu je připravena sjezdovka Nová Skalka


0 0 votes
Hodnocení článku

Největší novinku pod Ještědem – sjezdovku Nová Skalka – by si lyžaři mohli rozbalit jako vánoční dárek. Za posledních šest týdnů se povedlo v rekordním čase vybudovat na ještědských svazích 1,5 km dlouhou a 45 metrů širokou sjezdovou trať. V posledních dnech probíhá intenzivní zasněžování nové sjezdovky a zahájení sezóny je plánováno na vánoční svátky. Pokud to podmínky a omezující opatření vlády umožní, začne se na Ještědu lyžovat i dříve. Skvělou zprávou pro všechny lyžaře je prodloužení termínu akčního předprodeje jedinečných sezónních skipasů na tři roky, které platí nonstop – v zimě i v létě. „Velký zájem o koupi permanentek byl především v posledních dnech prodeje. I proto jsme se rozhodli prodloužit tuto možnost až do 25. prosince v 7 hodin ráno. Je zřejmé, že lyžaři kvůli nejistotě způsobené poněkud chaotickým vyhlašováním omezujících opatření v důsledku pandemie koronaviru vyčkávají do poslední chvíle,“ uvádí Hanuš. Novinkou pak je, že permanentku si mohou zájemci nyní zakoupit i jako originální vánoční dárek pro své blízké v podobě voucheru.

V rámci benefitů této permanentky se mohou její majitelé těšit na další dárky a výhody, jako je exkluzivní ranní lyžování na manšestru (tzv. „early bird“), dále 50% sleva na servis lyží a také možnost podpořit dobrou věc. Tříletá sezónka by měla vytvořit nejen pevnější pouto mezi lyžaři a Ještědem, ale zároveň podpořit pohybové aktivity i mezi nejmenšími. Za každou prodanou tříletou permanentku věnuje společnost TMR Ještěd v součinnosti s městem Liberec denní skipasy zdarma žákům prvních tříd. A to díky výtvarné soutěži snázvem „Lyžování na Ještědu“, kde se mohou všechny oslovené liberecké školy aktivně zapojit do 18. prosince. Vítězné třídy budou odměněny a jejich žáci obdrží skipasy v polovině ledna nového roku.

Akční předprodej sezónek je prodloužen do 25. prosince (7.00 hod.). Samotný nákup permanentek probíhá online přes www.gopass.cz. Kompletní informace k předprodeji i projektu Nová Skalka zájemci najdou na webu www.skijested.cz.

Webkamera https://www.skijested.cz./skiareal/areal/webkamery

Zdroj: Liberec


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,42317 s | počet dotazů: 197 | paměť: 20278 KB. | 12.06.2024 - 04:22:26