Přestavba důležité křižovatky v Karlových Varech si vyžádala dopravní omezení


0 0 votes
Hodnocení článku

Upozorňujeme všechny řidiče na úplnou uzavírku křižovatky silnic II/220 a III/2201 (starorolské ulice Závodu Míru a Vančurova) z důvodu přestavby komplikované křižovatky na křižovatku okružní. Jedná se o frekventovanou křižovatku směrů Nejdek – Čankov – Stará Role u budovy Policie České republiky ve Staré Roli. Komunikace jsou ve vlastnictví Karlovarského kraje, přestavbu provádí Krajská správa a údržba silnic. Stavba si vyžádá dopravní omezení a objížďky. Uzavírka potrvá od 5. 6. 2012 do 31. 10. 2012.

Vedení objízdných tras:

Objízdná trasa pro vozidla nad 3,5 t a ostatní tranzitní dopravu povede přes Počerny, Mírovou, Chodov, Božičany, Novou Roli a Mezirolí ve směru od centra bude značena od křižovatky ulic Závodu místu x Svobodova po ulici Svobodova až po křižovatku se silnicí II/222 do Chodova a dále po silnici II/209 přes Novou Roli zpět na silnici II/220. Ve směru od Nejdku bude objízdná trasa totožná v protisměru.

Objízdná trasa pro vozidla do hmotnosti 3,5 t, dopravní obsluha a vozidla MHD a veřejná linková autobusová doprava bude vedena kolem budovy Policie ČR, okolo dopravního hřiště a kostela doprava jedoucí od centra směrem na Nejdek bude odkloněna do ulice Spojovací, následně po ulicích Rolavská a Kostelní zpět na ulici Závodu míru II/220. Doprava od Nejdku jedoucí po silnici II/220 bude odkloněna na stejnou objízdnou trasu. Směrem do Čankova a z Čankova (ulice Vančurova) bude doprava odkloněna přes ulice Javorová a Jabloňová.

 Další dopravní opatření: Z důvodu zachování průjezdnosti po objízdných trasách bude v ulicích Kostelní, Rolavská, Spojovací, Javorová a Jabloňová omezeno po dobu stavby parkování.

Provoz MHD ve směru od Čankova bude využívat výše popsanou objízdnou trasu ul. Javorová, Kostelní, Rolavská a Spojovací, v opačném směru zůstane beze změny. Stavbou nebudou dotčena místa autobusových zastávek.

Po celou dobu uzavírky bude zachován přístup k objektům podél přestavované křižovatky a průjezd vozidel záchranných složek.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,38578 s | počet dotazů: 197 | paměť: 20117 KB. | 16.07.2024 - 04:12:03